Dorost

Dorostenci Slavičína hostí v sobotním dopoledni Holešov

/Slavičín/ Poslední mistrovské utkání v sezoně 2023/2024 odehrají slavičínští dorostenci na domácí půdě proti celku z Holešova. Slavičané stále bojují o druhé místo v tabulce Krajského přeboru před dotírajícím Uherským Brodem. To může být nakonec i postupovým do dorostenecké divize, ale nejdříve musí slavičínští mladíci zvládnout duel s Holešovem. Poslední měření sil obou soupeřů v Holešově skončilo výhrou Slavičanů o pět branek, ale výsledek plně neodpovídal dění na hřišti. V minulém kole si přivezli hráči FC TVD vysokou výhru z otrokovického Baťova. Zápas s Holešovem se hraje v sobotu 15. června od 10.00 na hřišti ve Slavičíně.

Více +

Dorostenci FC TVD Slavičín si na Baťově s chutí zastříleli

/Otrokovice/ Slavičínští dorostenci odehráli předposlední mistrovské utkání Krajského přeboru na půdě otrokovického Baťova. Svěřenci Pavla Tomečka dali domácím od úvodního hvizdu najevo, kdo bude v Otrokovicích pánem. Do půle se trefili hned čtyřikrát a do kabin tak Slavičané odcházeli s luxusním čtyřbrankovým náskokem. Ve druhém poločasu hned v úvodu střelecká kometa této sezony sedmnáctiletý Jakub Rapant zkompletoval hattick. Hosté pokračovali v nápadité hře a přidali další branky. Domácím se podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Na demolici Baťova se tak podílela trojice střelců, kdy se k Rapantovi připojili ještě dvougólový Zoubek a jednu branku zaznamenal Psota. Slavičané tak udrželi druhé místo v tabulce Krajského přeboru, které budou chtít potvrdit i v posledním utkání této sezóny, kdy v sobotu 15. června v domácím prostředí přivítají od 10.00 hodin Holešov./

Více +

Dorostenci FC TVD Slavičín se v sobotu představí na otrokovickém Baťově

/Otrokovice/ Dorostenci Slavičína hrají předposlední mistrovské utkání venku s Baťovem. Duel v Otrokovicích se hraje v sobotu na umělé trávě a začátek utkání je v 10.00 hodin. Domácí tým má za sebou sérii čtyř porážek a v minulém kole prohrál ve Slušovicích 4:3. Slavičané si v domácím prostředí snadno poradili s Hlukem. Svěřenci trenéra Pavla Tomečka ale budou chtít na Baťově udržet druhé místo v tabulce Krajského přeboru za již postupujícími Kunovicemi. V posledním kole pak Slavičané přivítají v sobotu 15. června na domácím hřišti Holešov. /

Více +

Dorostenci Slavičína si s Hlukem s chutí zastříleli

/Slavičín/Dorostenci Slavičína hostili v Krajském přeboru předposlední celek tabulky z Hluku. Domácí tým byl v utkání favoritem, tuto roli nakonec splnil do puntíku. Již do půle Slavičané vedli 4:1 a předváděli velmi hezký fotbal s nápaditou kombinací. Také ve druhém poločasu slavičínští mladíci nepolevili v aktivní hře a nakonec vyhráli s Hlukem o pět branek. Střelecky se opět dařilo Rapantovi, který zaznamenal hattrick, zdatně mu sekundoval Petr Lukáš. Další mistrovké utkání odehrají hráči FC TVD v sobotu 8.6. v otrokovickém Baťově a budou zde chtít udržet druhé místo v tabulce Krajského přeboru. Utkání začíná v 10.00 hodin.

Více +

Dorostenci Slavičína přivítají v neděli slovácký Hluk

/Slavičín/ Dorostenci Slavičína hostí v Krajském přeboru celek z Hluku. Domácí tým je v utkání favoritem, ale nemůže předposlední tým tabulky podcenit, neboť ten v jarní části prokazuje zlepšenou formu. Poslední měření sil na podzim v Hluku, skončilo výhrou Slavičanů 2:0. V minulém kole si hráči FC TVD přivezli výhru z nedalekých Bojkovic 6:2, Hluk v domácím prostředí podlehl Loukám 4:5. Utkání s Hlukem se hraje v neděli 2. června ve Slavičíně od 10.00 hodin.

Více +

Fotbalisté Slavičína doma s Holešovem vyhořeli

/Slavičín/Další mistrovské utkání v této sezóně odehráli slavičínští fotbalisté na domácí půdě proti Holešovu. Po bezbrankové první půli, se nakonec ve druhé půli prosadili střelecky pouze hostující hráči. Domácí tým v oslabené sestavě, navíc bez svého kouče Petra Slončíka, na svého soupeře nestačil. Hosté z Holešova si tak upevnili pátou příčku v divizní tabulce. Další utkání odehrají Slavičané již v pátek 31. května na půdě vítěze Divize E – celku FC Strání. Utkání má výkop v 17.00 hodin. 

Více +

Dorostenci FC TVD Slavičín nasázeli domácím Bojkovicím půltucet branek

/Bojkovice/ Dorostenci FC TVD Slavičín odehráli v sobotním dopoledni své mistrovské utkání v nedalekých Bojkovicích. To bylo také přímým soubojem o druhé místo v tabulce Krajského přeboru. Trenér Pavel Tomeček měl k dispozici kompletní kádr i s fluktuanty z A týmu – s Davidem Hamalčíkem, Františkem Kostkou a Petrem Lukášem. V prvním dějství se utkání změnilo v „one man show“ Jakuba Rapanta, který již do půle zkompletoval hattrick a Slavičané ji vyhráli o tři branky. Ve druhém poločasu se podařilo domácím snížit na rozdíl dvou branek. Poslední slovo měli ale slavičínští mladíci, kteří dvěma trefami stanovili konečný výsledek. Tři kola před koncem sezony se tak Slavičané vyšvihli na druhé místo tabulky Krajského přeboru, které budou chtít určitě udržet.

Více +

Fotbalisté Slavičína hostí v nedělním dopoledni Holešov

/Slavičín/ Další mistrovské utkání v této sezóně odehrají slavičínští fotbalisté na domácí půdě proti Holešovu. Oba celky nasbíraly v divizní skupině E shodně 42 bodů a bude se tak jednat o přímý souboj o páté místo v tabulce. V podzimní části se Slavičanům v Holešově dařilo, když zde vyhráli poměrně hladce 4:2. Ale svěřenci zkušeného kouče Aloise Skácela v jarní části podávají výborné výkony a budou nepříjemným protivníkem. Zápas se hraje v nedělním dopoledni a má výkop v tradičním času v 10.15 hodin.

Více +

Dorostenci FC TVD Slavičín se představí v sobotu v Bojkovicích

/Bojkovice/ Dorostenci Slavičína odehrají v sobotu další mistrovské utkání v nedalekých Bojkovicích. Duel bude zároveň soubojem o druhé místo v tabulce Krajského přeboru. Poslední měření sil obou soupeřů vyznělo v podzimní části lépe pro Slavičany, kteří na domácí půdě po brankách Hamalčíka a Rapanta vyhráli 2:0. Utkání v Bojkovicích se hraje v sobotním dopoledni a má výkop v 10.30 hodin.

Více +