A – TÝM

Brankář FC TVD Slavičín Tomáš Pjajko: Šesté místo v uplynulé sezóně je nejspíše odpovídající

/Rozhovor/ Brankář FC TVD Slavičín Tomáš Pjajko odchytal téměř celou uplynulou sezónu. V jarní části to navíc neměl vůbec jednoduché, protože hráči v obraně se měnili jako na běžícím pásu. Jak hodnotí právě skončenou sezónu, na kterém postu by mužstvo posílil a kde bude trávit letošní dovolenou, se můžete dočíst v našem rozhovoru.

Více +

Lukáš Hubáček odmítl nabídku Kunovic a chtěl by s dorostem postoupit o patro výše

/Rozhovor/ Slavičínský dorostenec Lukáš Hubáček si zahrál v sedmnácti letech společně s Kubou Rapantem Národní finále Poháru Josefa Šurala za KFS Zlín. Zde obsadili hráči zlínského výběru skvělé třetí místo. Mladý slavičínský středopolař obdržel nabídku k přestupu do Kunovic, tu ale odmítl a měl by i nadále působit v našem klubu. S dorostem FC TVD by chtěl vykopat divizi v nadcházející sezóně. A jak Lukáš tipuje probíhající Euro? To vše se můžete dočíst v našem rozhovoru.

Více +

Patnáctiletý dorostenec FC TVD Slavičín Ondřej Zoubek si připsal start v divizní soutěži

/Rozhovor/ Talentovaný slavičínský mladík Ondřej Zoubek po příchodu ze žáků velmi rychle zapadl do dorosteneckého týmu, hrající Krajský přebor. Podílel se osmi brankami na druhém místě slavičínského celku. Postup do třetí nejvyšší soutěže nakonec Slavičanům unikl, neboť z druhé ligy sestoupily Šumperk a Poruba a druhý celek v pořadí již nepostupoval. V závěru soutěže si Ondřej Zoubek připsal i start za divizní A mužstvo. Komu Ondra fandí a koho tipuje na vítěze Eura, se můžete dočíst v našem rozhovoru.

Více +

Fotbalisté Slavičína zakončili sezónu porážkou v Přerově

 /Přerov/Poslední divizní utkání v jarní části odehráli slavičínští fotbalisté v Přerově. Domácí tým je již jistým sestupujícím celkem do Krajského přeboru a tak chtěl své dlouholeté účinkování v divizních soutěžích zakončit výhrou. Slavičané přijeli v hodně omlazené sestavě. Výčet hráčů, kteří trenéru Slončíkovi z různých příčin chyběli by byl hodně dlouhý a tak si alespoň první divizní starty připsaly hráči dorosteneckého týmu. V první půli Slavičané dvakrát zbytečně inkasovali. Své možnosti však zužitkovat nedokázali. V úvodu druhé půle se náramně trefil Staněk a bylo zaděláno na drama. Hráči FC TVD však své dobré střelecké příležitosti nevyužili. V závěru hosté prostřídali celý kádr a do branky šel i Jakub Marek. Sezonu tak končí Slavičané prohrou u posledního týmu. Jaká byla sezona 2023/2024 těžko říct, někdy to připomínalo jízdu na horské dráze, ale konečná 6. či 7. pozice patrně odpovídá stávajícímu složení mužstva, které v půlce jarní části postihlo zranění dvou klíčových hráčů Kořenka a Vincúra. Jaký bude další pohyb ve slavičínském klubu, se pak dozvíte na novém webu FC TVD, který by měl být zanedlouho představen i s novým webmasterem. 

Více +

Fotbalisté Slavičína hrají v Přerově již ve středu 12. června

 /Přerov/ Poslední divizní utkání v jarní části čeká na slavičínské fotbalisty ve středečním odpoledni. Ti se vydají do Přerova, kde je čeká poslední tým tabulky. Přerov opouští divizní soutěž, ale v minulém kole dokázal vyhrát v olomouckých Nových Sadech. Slavičané se v domácím prostředí rozešli smírně se Šternberkem. Valaši by chtěli udržet šestou příčku v divizní tabulce a proto by měli na Hané bodovat. Utkání má výkop v 17.30 hodin.

Více +

Fotbalisté FC TVD Slavičín doma se Šternberkem jen remizovali

/Slavičín/ / Fotbalisté FC TVD Slavičín odehráli poslední mistrovské domácí utkání se Šternberkem již v sobotu 8. června. Ve hře bylo konečné šesté místo v divizní tabulce, neboť oba celky od sebe dělil pouze jednobodový rozdíl. V utkání nakonec nebylo vítěze. Hosté se ujali vedení, domácí srovnali v závěru Školníkem Navíc přišli o vyloučeného Kaluse. Poslední mistrovské utkání pak odehrají hráči FC TVD již ve středu 12. června v Přerově. Ten je již jistým sestupujícím týmem  do Krajského přeboru. Středeční utkání v Přerově začíná v 17.30 hodin.

Více +

Fotbalisté FC TVD Slavičín přivítají již v sobotu odpoledne Šternberk

/Slavičín/ Fotbalisté FC TVD Slavičín odehrají poslední mistrovské domácí utkání se Šternberkem již v sobotu 8. června od 16.00 hodin. Ve hře bude konečné šesté místo v divizní tabulce, neboť oba celky od sebe dělí pouze jednobodový rozdíl. V minulém kole fotbalisté Šternberku v domácím prostředí podlehli olomouckým Novým Sadům. Slavičané si přivezli ze Strání prohru po divoké přestřelce 5:3. Poslední mistrovské utkání pak odehrají hráči FC TVD již ve středu 12. června v Přerově. Ten je již jistým sestupujícím týmem  do Krajského přeboru. Středeční utkání v Přerově začíná v 17.30 hodin.

Více +