Dorostenci FC TVD Slavičín si na Baťově s chutí zastříleli

/OtrokoviceSlavičínští dorostenci odehráli předposlední mistrovské utkání Krajského přeboru na půdě otrokovického Baťova. Svěřenci Pavla Tomečka dali domácím od úvodního hvizdu najevo, kdo bude v Otrokovicích pánem. Do půle se trefili hned čtyřikrát a do kabin tak Slavičané odcházeli s luxusním čtyřbrankovým náskokem. Ve druhém poločasu hned v úvodu střelecká kometa této sezony sedmnáctiletý Jakub Rapant zkompletoval hattick. Hosté pokračovali v nápadité hře a přidali další branky. Domácím se podařilo vstřelit alespoň čestný úspěch. Na demolici Baťova se tak podílela trojice střelců, kdy se k Rapantovi připojili ještě dvougólový Zoubek a jednu branku zaznamenal Psota. Slavičané tak udrželi druhé místo v tabulce Krajského přeboru, které budou chtít potvrdit i v posledním utkání této sezóny, kdy v sobotu 15. června v domácím prostředí přivítají od 10.00 hodin Holešov.

1:7 (0:4)

Branky: Rapant 4, Zoubek 2, Psota
Sestava: Fojtů – Zoubek, Bělaška, Boráň (C), Rapant, Hubáček, Psota, Lukáš, Hamalčík, Barcuch M., Marek, střídali Šefčík, Ševčík, Barcuch P., Cuřín
Otrokovice, sobota 8.6.2024

Hodnocení trenéra Pavla Tomečka:

Na zápas s Baťovem jsme se důkladně připravovali, věděli jsme, že je to nepříjemný soupeř a směrem dopředu umí být velmi nebezpečný. My jsme však do zápasu vstoupili velmi aktivně a soupeři jsme nedovolili, až na několik ojedinělých situací, ve kterých ale skvěle zafungovala naše obrana v čele s brankářem. Zápas jsme zvládli výborně po taktické i herní stránce na jedničku a tak jsme zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že jsme dokázali vstřelit na venkovním hřišťi tolik branek. Soupeři patří velká pochvala, že i když prohrávali poločas 4:0, tak nic nezabalil a bojoval až do konce zápasu.

Hodnocení na webu SK Baťov:

Radim Novotný, asistent trenéra dorostu SKB:
„Zápas s  velmi kvalitním soupeřem. I přes prohru musíme kluky pochválit za bojovnost a kdyby jsme proměnili šance, které jsme si vypracovali, skóre mohlo být přijatelnější… Pořád je na čem pracovat“