Žáci nestačili na soupeře z nedalekého Vsetína

Vsetín žáci 16

/Slavičín/ Naši žáci odehráli utkání proti nedalekému soupeři ze Vsetína. Zejména mladší utrpěli vysokou prohru. Oba celky teď zavítají v dalším kole do Rožnova pod Radhoštěm.

Starší žáci

Slavičín – Vsetín 0:2 (0:1)

Komentář k utkání

Starší žáci byli oproti Vsetínu pomalejší ve všech herních činnostech. Nelze se tedy divit, že po poločase prohrávali 0:1, když po chybě v obraně soupeř skóroval z bezprostřední blízkosti. Po poločase kluci začali makat, ale dlouho jim to nevydrželo a po šancích vsetínských upadli do svého standardu zbytečných ztrát míče. Posledních asi deset minut ve snaze o vyrovnání hráli naši vabank a tím se otevírala soupeři naše obrana. V poslední minutě jsme tak inkasovali ještě jednou. Přísnější měřítko z naší strany snesl brankář Adam Sčuglík, který několika výbornými zákroky naše podržel a pak ještě Liduška Vaculová a Paťa Kulíšek.