Archiv článků

Divizní Slavičín hraje v neděli v Ústí s Všechovicemi

/Ústí u Hranic/ Fotbalisté FC TVD Slavičín se představí v dalším mistrovském utkání proti Všechovicím. Utkání se bude hrát v Ústí u Hranic v neděli 19. května. Poslední vzájemné utkání obou soupeřů skončilo těsnou výhrou Slavičanů v poměru 2:1. V divizní tabulce patří Všechovicím 12. pozice se ziskem 26 bodů. Slavičané mají již jistotu záchrany a mohou pouze vylepšit svoji stávající šestou pozici. Utkání má výkop v 17.00 hodin.  

Dorostenci Slavičína hostí FC Zlínsko až v neděli

/Slavičín/ Dorostenci Slavičína se představí v dalším domácím utkání proti FC Zlínsko. Utkání bylo na žádost hostí přeloženo až na neděli 19. května a hrát se bude opět od 10.00 hodin. Poslední měření sil obou soupeřů v Otrokovicích skončilo výhrou Slavičanů v poměru 5:2. Domácí tým je velkým favoritem v tomto duelu a bude chtít uhájit třetí příčku v tabulce Krajského přeboru.

Fotbalisté Slavičína proti Kostelci na Hané konečně zabrali

/Slavičín/ Další mistrovské utkání odehráli slavičínští fotbalisté v neděli 12.5. 2024 na domácí půdě s nováčkem soutěže z Kostelce na Hané. V úvodu duelu nejdříve zahrozili hosté, ale brankář Pjajko byl pozorný. Slavičané postupně přebírali otěže zápasu do svých rukou. Ve velké šanci nedal Malenovský, ujal se až lob Školníka. Ve druhé půli chtěli hosté s výsledkem ještě něco udělat, ale Pjajko své mužstvo podržel. Druhou trefu přidal po centru Staňka střelou k tyči Juřica. Poslední slovo pak měl Naňák. Slavičínští fotbalisté tak po třech prohrách konečně vyhráli a trošku si udobřili své věrné fanoušky. V dalším kole zajíždějí hráči FC TVD v neděli 19. května do Všechovic. 

Dorostenci FC TVD Slavičín se vracejí z Kunovic bez bodů

/Kunovice/ Dorostenci Slavičína cestovali již v pátek 10. května do Kunovic, kde je čekal na stadionu Na Bělince lídr tabulky. Hosté  jako již tradičně prohospodařili první půli, kterou prohráli o dvě branky. Ve druhém poločasu se snažili s výsledkem ještě něco udělat. Po hodině hry dal Petr Lukáš kontaktní branku. Vyrovnat se však slavičínským dorostencům již nepodařilo. Další mistrovské utkání odehrají hráči FC TVD až v neděli 19. května, kdy na domácí půdě budou hostit FC Zlínsko. Výkop duelu je v 10.00 hodin.

Fotbalisté Slavičína hostí v neděli nováčka z Kostelce na Hané

/Slavičín/ Další mistrovské utkání odehrají slavičínští fotbalisté  v neděli 12.5. 2024 na domácí půdě s Kostelcem na Hané. Nováček soutěže zatím nasbíral v soutěži 27 bodů a patří mu devátá příčka. V posledním utkání Hanáci porazili na domácí půdě olomoucké Nové Sady 2:0. Slavičané zatím nasbírali 36 bodů a v minulém kole nestačili na FC Vsetín, když si domů přivezli pět branek. Poslední měření sil na podzim v Kostelci na Hané skončilo výhrou Hanáků v poměru 2:0. Utkání na slavičínském hřišti má v neděli 12.5. 2024 začátek v tradičním času v 10.15 hodin. 

Dorostenci FC TVD Slavičín vyhráli s Brumovem

Štítná nad Vláří/ Dorostenci Slavičína se ve středu 8. května představili v nedaleké Štítné nad Vláří proti  Brumovu, když mistrovské utkání KP bylo přeloženo kvůli nepříznivému počasí z 20. dubna. V podzimní části dokázali Slavičané na hřišti ve Vlachovicích Brumovjany porazit vysoko 5:1. Na perfektně připraveném pažitu ve Štítné nad Vláří i tentokrát Slavičané dominovali a po velmi dobrém výkonu si odvezli tři body. Po půli vedli hosté brankou Psoty. Další trefu přidal ve druhém dějství Kostka. Domácí ještě snížili Ševčíkem, ale poslední slovo měl Jandl. Další mistrovské utkání odehrají dorostenci FC TVD Slavičín již v pátek 10. května u lídra tabulky v Kunovicích. Utkání má výkop v 18.00 hodin.

Dorostenci FC TVD Slavičín hrají v Brumově ve středu 8. května

Brumov/Dorostenci Slavičína se ve středu 8. května představí v nedalekém Brumově, když mistrovské utkání KP bylo přeloženo kvůli nepříznivému počasí z 20. dubna. V podzimní části dokázali Slavičané na hřišti ve Vlachovicích Brumovjany porazit vysoko 5:1. V posledních mistrovských utkáních oba celky doma jen remizovaly – Slavičín s Loukami a Brumov s Hlukem. Utkání začíná v Brumově ve 12.00 hodin.

Fotbalisté Slavičína se vrátili ze Vsetína s debaklem

/Vsetín/ Hráči Slavičína odehráli v sobotu valašské derby se Vsetínem. První půlhodinu nic nenasvědčovalo tomu, jak se bude duel později vyvíjet. Do půle však se však domácím podařilo dvakrát skórovat. Ve druhém dějství domácí hru opanovali a přidali další tři branky. Před utkáním byl domácím klubem  předán šek na 30 000,- Kč pro Beníka Matůše. Další utkání odehrají Slavičané v neděli 12.5. na domácím hřišti proti FC Kostelec na Hané. Výkop utkání je v tradičním času v 10.15 hodin.

Dorostenci FC TVD Slavičín přetlačili Rožnov pod Radhoštěm až ve druhé půli

Slavičín/ Dorostenci FC TVD Slavičín odehráli v sobotu další mistrovské utkání s Rožnovem pod Radhoštěm. Trenér Pavel Tomeček se musel obejít bez Hamalčíka, Kostky a Lukáše, kteří odcestovali s divizním A týmem do Vsetína. Příležitost tak dostala řada hráčů ze širšího kádru. Začátek utkání vyšel lépe hostím, kteří po dvaceti minutách vedli již o dvě branky. Ještě do půle však favorizovaní domácí hráči srovnali. Ve druhém dějství se již projevila převaha domácích a Slavičané nakonec třemi brankami překlopili výsledek utkání na svoji stranu. Ve středu 8.5. hrají dorostenci FC TVD odložené utkání v Brumově a hned v pátek 11.5. se představí u lídra tabulky v Kunovicích.