Dorostenci FC TVD Slavičín si přivezli z Holešova vysokou výhru

/Holešov/ Dorostenci Slavičína odehráli v sobotu 16. března další mistrovské utkání na půdě Holešova. Jednalo se o odložené utkání z podzimní části. V první půli Slavičané dvakrát udeřili až v samotném závěru, kdy se prosadili Jakub Rapant s Petrem Lukášem. Ve druhém dějství stejní hráči přidali další branky, přičemž Kuba Rapant zkompletoval hattrick. Dorostenci FC TVD se tak po výhře vyšvihli do čela Krajského přeboru. Další mistrovské utkání odehrají Slavičané v sobotu 23. března ve Strání. Utkání má začátek již ve 12.00 hodin.

0:5 (0:2)

Branky: Rapant 3, Lukáš P. 2
Holešov, sobota 16.3.2024

Zlínský deník:

/FOTOGALERIE a VIDEO/ Ve víkendové fotbalové dohrávce podzimního 13. kola krajského přeboru dorostu zvládl Slavičín roli favorita na pažitu v Holešově a po přesvědčivé výhře o pět branek se díky lepšímu skóre vyhoupl do čela soutěže. Domácí Hanáci zůstali ve čtrnácti členné tabulce na desátém místě. Holešov Valachům dlouho vzdoroval, ovšem favorit se prosadil dvakrát těsně před přestávkou, aby během půlhodiny Jakub Rapant zkompletoval hattrick a jeho spoluhráč Petr Lukáš se podepsal na výhře 5:0 dalšími dvěma přesnými zásahy.

Hodnocení trenéra FC TVD Slavičín Pavla Tomečka:

Od začátku zápasu jsme se snažili hrát aktivně,  soupeř nás ale dobře dostupoval v rozehrávce. A tak se prvních třicet minut hrálo více ve středu hřiště. My jsme však byli trpěliví a do poločasové přestávky se nám podařilo vstřelit dva góly. To nás hodně uklidnilo. Po poločasové pauze už byla hra pevně v naší režii, přidali jsem další branky a zaslouženě vyhráli.