Mladší přípravka FC TVD Slavičín brala v Brumově třetí místo

/Slavičín/ Mladší přípravka odehrála svůj pátý turnaj v sobotu 25. února ve sportovní hale ve Brumově. Satelit této věkové kategorie se hraje na různých místech a zúčastněné týmy se střídají v organizaci. V tabulce turnaje obsadili Slavičané třetí místo za vítězným Brumovem a druhým Uherským Brodem. Závěrečný turnaj se hraje v sobotu 11. března v bojkovické sportovní hale.

V sobotu 25. února 2023 proběhl předposlední turnaj letošního satelitu mladších přípravek. Tentokrát se hrálo ve sportovní hale v Brumově. V turnaji zvítězilo domácí mužstvo o jeden bod před Uherským Brodem. Slavičané získali třetí místo. Na čtvrté příčce skončili Klobučané. Tým Slovácké Viktorie bral páté místo a šesté skončily Vizovice. V celkovém pořadí satelitu tak Slovácká Viktoria klesla na 4. příčku. Před závěrečným domácím turnajem ztrácí na bronzovou příčku Slavičína jediný bod a můžeme tak očekávat velký boj o pódiové umístění.

Slavičín – Urbaník S. 3, Fojtů M. 1, Kováč K. 1, Čech J. 1

Uherský Brod – Masařík A. 5, Rožnovský J. 4, Divoký R. 3, Chvíla D. 1, Žaigla E. 1, Hanák A. 1, Gureň M. 1, Schenk M. 1

Valašské Klobouky – Psota M. 2, Petrů D. 2

Vizovice – Sieklik F. 3, Špaňhel J. 1

Střelci branek jednotlivých týmů celkově po 5 turnajích:

Bojkovice – Kavka F. 9, Varga E. 7, Lupták M. 5, Karaman G. 5, Valter E. 4, Jančařík Š. 2, Trnka B. 2, Ulek V. 1, Glajchová M. 1, Pytela J. 1, Hladík Ch. 1, Smolka M. 1, Borák J. 1, Tomášek V. 1, vlastní 1

Brumov – Strnka O. 27, Faldík T. 22, Bližňák K. 10, Kocourek J. 5, Cícha O. 3, Chuchma M. 3, Miklasová P. 2, Martinková E. 1, Švach T. 1, vlastní 1

Slavičín – Urbaník S. 15, Salvet L. 6, Fojtů M. 4, Urbaník J. 2, Čech J. 2, Kováč K. 2, Németh T. 1, Špalek K. 1, Školník J. 1, vlastní 1

Uherský Brod – Rožnovský J. 22, Masařík A. 19, Hanák A. 11, Chvíla D. 9, Habáník V. 5, Žaigla E. 5, Divoký R. 5, Gureň M. 4, Konopka A. 1, Taťák D. 1, Duda J. 1, Schenk M. 1, vlastní 2

Valašské Klobouky – Psota M. 5, Drábik A. 2, Hradil A. 2, Petrů D. 2, Vaculík M. 1, Spáčil D. 1

Vizovice – Hába M. 5, Špaňhel J. 4, Sieklik F. 3, Kutěj F. 1, Řezáč J. 1, vlastní 1

6. SK Vizovice 25 3 1 21 15:91 10

Závěrečný turnaj letošního satelitu proběhne v sobotu 11. března 2023 od 8.30 hod. v Bojkovicích.