Fotbalisté Slavičína na UT v Hrádku remizovali s Bílovcem

/Slavičín/ Slavičané na hrádecké umělce přivítali účastníka divizní skupiny F z Bílovce. Celek z Moravskoslezského kraje byl na soustředění v Brumově. Souboj nakonec skončil remízou, když se hostím podařilo v závěru utkání srovnat.

3:3 (1:2)

Branky: Rožek 2, Vincour

Zápas na hrádecké umělé trávě se hrál za silného větru. Hosté z Bílovce figurují v divizní skupině F na třetím místě a tak se dal očekávat poměrně vyrovnaný duel. Trenér Slončík zkoušel v sestavě Tomáše Deklevu z Kvítkovic a na hřišti se objevil i Matěj Kořének z Vysokého Pole. Po zranění se do branky postavil Petr Menl. Domácí se ujali Rožkem vedení, ale hosté dokázali dvakrát potrestat chyby domácích v defenzívní činnosti a do půle si vypracovali jednobrankový náskok. Domácí celek ve druhém dějství opět Rožkem rychle srovnal. Navíc je utěšenou střelou poslal Vincour do vedení. Pojistit vedení se pak domácím nepodařilo a hosté v závěru z nevinné akce srovnali. Utkání tak skončilo remízou. V dalším týdnu mají Slavičané volno. V generálce na mistrovská utkání pak přivítají 11. března na UT v Hrádku lídra Krajského přeboru ze Strání.

Hodnocení utkání trenéra Petra Slončíka:

Hodnocení hostujícího trenéra Jana Woznici:

„Vzhledem k úzkému kádru, který na soustředění odcestoval, si kluci sáhli v tomto utkání na dno. V prvním poločase jsme byli lepším týmem, dobře jsme kombinovali. Po přestávce nám začaly docházet síly, což se projevilo i do výsledku. S výkonem ale panuje spokojenost,“ nechal se slyšet Jan Woznica.

Zimní příprava FC TVD Slavičín 2023:
28.1. 2023 – sobota  – FC Trinity Zlín B doma na UT v Hrádku v 10:00 hodin – 0:6
4.2. 2023   – sobota –  TJ Štítná nad Vláří doma na UT v Hrádku v 10:00 hodin – ZRUŠENO
11.2. 2023 – sobota  – ŠK LR Crystal Lednické Rovné doma na UT v Hrádku v 10:00 hodin – 0:6
17.2. 2023 – pátek – ČSK Uherský Brod  venku Na Lapači v 18:00 hodin – 0:5
25.2. 2023 – sobota  – FC Bílovec doma na UT v Hrádku v 10:30 hodin – 3:3
4.3. 2023 – sobota – volný termín
11.3. 2023 – sobota – FC Strání doma na UT v Hrádku v 10:00 hodin
18.3. 2023 – sobota – mistrovské utkání –  FK Nové Sady doma v 15:00 na UT v Hrádku