Fotbalový klub FC TVD Slavičín nabízí k pronájmu umělou trávu 3.generace

/Slavičín/ Fotbalový klub FC TVD Slavičín nabízí k pronájmu svoji umělou trávu 3. generace ve Slavičíně – Hrádku. Ta prošla v letošním roce rekonstrukcí a splňuje tak licenční podmínky UEFA. K dispozici jsou také šatny s umělým osvětlením. Rozpis již zarezervovaných utkání najdete na webu klubu.

 

 

V roce 2002 byla zahájena montáž zcela nového typu umělých fotbalových trávníků 3. generace Soccer Grass TD 60 FIFA s výškou vlákna 60 mm se zásypem křemičitým pískem a zdravotně nezávadným gumovým granulátem. Výstavba hřiště s umělým povrchem 3. generace ve Slavičíně-Hrádku byla zrealizována v roce 2013/2014.

 

Výstavba fotbalových hřišť s umělým trávníkem je realizována na podkladu z drceného hutněného kameniva nebo na drenážním asfaltu, buď bez podložky nebo s pružnou podložkou. Umělá tráva je v konečné fázi zasypána křemičitým pískem a gumovým granulátem.

 

 

Hřistě má celoroční provoz

 

Šatny a sociální zázemí začaly v roce 2017 sloužit k plnému využití hřiště s umělým povrchem. Tím byl završen mnohaletý projekt, který proměnil škvárové hřiště v moderní sportovní areál. Tato část projektu si vyžádala náklady ve výši 6 mil. Kč. Byly tak vytvořeny vynikající podmínky pro celoroční činnost nejen pro všechny družstva FC TVD, ale využívat kompletní areál budou i oddíly nižších soutěží z okolí.

 

Pronájem hřiště:

Sekretář klubu Petr Koseček, telefon: +420 731 598 200, e-mail: pekosan@seznam.cz

 

 

 

 

Správce hřiště:

Roman Šmotek, telefon +420 603 874 680

Vlastimil Častula,  telefon: +420 602 529 013

 

Sazebník:
Hodina pronájmu hřiště bez světel = 1100 Kč

Hodina pronájmu hřiště se světly   = 2150 Kč

Pronájem kabin = 450 Kč

Utkání (2hod.) bez světel = 2200 Kč

Utkání (2hod.) se světly   = 4300 Kč

Nabízíme pro všechny oddíly zvýhodněné ceny pro pravidelné nájmy např. při soustředění, nebo více tréninků, utkání v rámci jednoho měsíce!

Rovněž poskytneme slevu na denní nájem pro uspořádání turnajů.

Ceny rád sdělí sekretář klubu.

 

 

Již rezervovaná utkání najdete zde – https://fotbal-slavicin.cz/ut-hradek/

 

 

]