Dorostenci FC TVD Slavičín propadli v Kunovicích ve druhé půli

/Kunovice/ Dorostenci vedli po deseti minutách o dvě branky po trefách Kostky.  Domácí tým do poločasu ještě srovnal. V druhé půli na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a domácí vstřelili čtyři góly.

Sobota 4.6.2022 – Kunoovice

FK Kunovice vs. FC TVD Slavičín  6:2 (2:2)

Branky: Kostka 2

Dorost FC TVD Slavičín odehrál další existenční utkání na půdě Kunovic. Hostům vyšla na jedničku první desetiminutovka a po dvou trefách Františka Kostky vedli o dvě branky. Domácí celek ale ještě do poločasu srovnal na 2:2. Slavičané ve druhém poločasu odešli fyzicky i psychicky a domácí jim nastříleli další čtyři góly. Následující utkání odehrají dorostenci FC TVD Slavičín již v sobotu 11. června na domácí půdě proti Holešovu. Utkání začíná v 10,00 hodin.

Hodnocení trenéra FC TVD Slavičín Pavla Charváta:

Měli jsme výborný vstup do utkání – 2. minuta 1 : 0 a v 8. minutě po signálu z rohového kopu – 2 : 0. Navíc v 10. minutě jsme šli ze strany sami na brankáře, ale přestřelili jsme. Ve 33. minutě jsme naprosto nesmyslně faulovali a soupeř snížil z pokutového kopu. A když ve 40. minutě skončil centrovaný míč, pro domácí naprosto šťastně, v pravé šibenici, byl poločas 2 : 2. V 51. minutě nám propadl soupeřův centr a bylo to 3 : 2. V 53. minutě jsme šli sami na branku, ale šanci jsme neproměnili. Jakmile v 66. minutě domácí zvýšili na 4 : 2, bylo po zápase.