Dorostenci FC TVD Slavičín přišli v Lužkovicích v závěru o výhru

/Lužkovice/ Dorostenci vedli po půli o dvě branky.  Domácí tým dal ve druhé půli kontaktní branku. V nastaveném času domácí z přímého kopu srovnali. Dvě branky zaznamenal Jakub Bor.

Sobota 14.5.2022 – Lužkovice

SK Zlín-Lužkovice vs. FC TVD Slavičín  2:2 (0:2)

Branky: Bor Jakub 2

Dorost FC TVD Slavičín odehrál další existenční utkání na půdě třetího týmu tabulky z Lužkovic. Hostům vyšel na jedničku první poločas a po dvou trefách Jakuba Bora vedli o dvě branky. Domácí celek ve druhé půli snížil na jednobrankový rozdíl. Slavičané mohli své vedení navýšit, ale dvakrát trefili brankovou konstrukci. V nastaveném čase zahrávali domácí hráči standartní situaci a z ní se jim podařilo srovnat. Další utkání odehrají dorostenci FC TVD Slavičín již ve čtvrtek 19. května v Brumově. Utkání začíná v 17:30 hodin.

Hodnocení trenéra FC TVD Slavičín Pavla Charváta:

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný zápas a my jsme si díky solidní produktivitě vypracovali dvougólové vedení. Ihned po přestávce jsme inkasovali na 1 : 2, ale zápas jsme celkem v pohodě kontrolovali a naopak jsme naše vedení mohli i navýšit. Vždyť v 65. a v 70. minutě jsme po rychlých brejcích nastřelili dvakrát tyč. Domácí srovnali až brankou z přímého kopu v nastaveném času.