Dorostenci FC TVD si přivezli ze Starého Města desítku

/Staré Město/ Dorostenci se ujali u lídra tabulky vedení.  Domácí tým utkání během pár minut otočil. Ve druhé půli už existovalo na hřišti pouze jedno mužstvo. Jedinou branku zaznamenal Matěj Bor.

Sobota 30.4.2022 – Staré Město

Jiskra Staré Město vs. FC TVD Slavičín  10:1 (5:1)

Branky: Bor Matěj

Dorost FC TVD Slavičín nestačil v sobotním odpoledni na lídra tabulky ze Starého Města. První půlhodinu dokonce dokázali s domácím favoritem držet krok a Matěj Bor poslal Slavičany do vedení.  Domácí ale během pár minut dokázali vývoj utkání otočit ve svůj prospěch.  Druhý poločas už byl ze strany hostí dost odevzdaný a domácí postupně přidávali další trefy. Šanci na reparát budou mít dorostenci FC TVD již v sobotu 7.května, kdy hostí od 10,00 hodin v Hrádku na umělce celek ze Strání.

Hodnocení trenéra FC TVD Slavičín Pavla Charváta:

První třetina utkání vůbec nenaznačovala, že bychom ze hřiště vedoucího týmu soutěže odjížděli s ostudným debaklem. Vždyť ještě ve 27. minutě prvního poločasu jsme vedli 0 : 1!  Soupeř měl samozřejmě více ze hry, ale my jsme byli, zejména v obraně, zdatným soupeřem. Dva jejich šťastné zásahy, v rozpětí tří minut zcela změnili obraz hry a poločas jsme prohráli 5 :1. Druhý poločas už byl jednoznačnou záležitostí, důvodem byla zranění (dohrávali jsme v jedenácti hráčích) a také to, že někteří naši hráči zápas předčasně zabalili.