Fotbalisté Slavičína v divoké přestřelce zdolali Kvasice

/Slavičín/ Slavičané na hrádecké umělce přestříleli Kvasice. V utkání padlo jedenáct branek a přítomní diváci se nenudili.

7:4 (4:3)

FC TVD Slavičín vs FC Kvasice
Branky: Školník 2, P. Švach, L. Šebák, Rožek, Salajka, Žůrek
Sestava: Vypušťák – Goňa, Kocián, T. Švach, Salajka, Šebák, Kalus, P. Švach, Školník, Rožek, Žůrek
Střídali: Staněk, Zvoníček

V sobotu 5. března se na umělé trávě v Hrádku odehrálo další přípravné utkání a to mezi divizním Slavičínem a účastníkem Krajského přeboru z Kvasic. Začátek utkání zastihl domácí tým v nedbalkách a hosté se ujali poměrně nečekaně dvoubrankového vedení. Domácí tým se pak probudil z letargie a do půle ještě dokázal výsledek zápasu otočit. Do kabin tak odcházeli Slavičané s jednobrankovým náskokem a poločas skončil hokejovým výsledkem 4:3.

Druhá půle již byla v podání domácích o něco lepší a hráči se již vyvarovali individuálních chyb. Snaživý soupeř z Hané stále spoléhal na brejkové situace a domácí obrana mu již dovolila skórovat pouze jednou. Domácím se podařilo vstřelit další tři branky. V sestavě domácích se někteří hráči představili po delší době a marodka se trenéru Slončíkovi pomaličku vyprazdňuje. Valaši si nakonec s chutí zastříleli, hosté se ale ukázali jako nebezpečný protivník. Utkání řídil Stanislav Belžík.

V dalším přípravném duelu čeká na Slavičany v pátek 11. března od 18,00 hodin na umělce ve SC Radostova druhý tým Krajského přeboru FK Luhačovice.