Podzimní část sezony jsme zakončili remízou

/Olomouc/ Poslední podzimní zápas jsme jeli zahrát do Olomouce, kde jsme hráli velice dobře. Naši dobrou hru ale pokazily dva góly od soupeře v poločase, které jsme srovnali až ve druhé půli a obrátit hru se nám už nepodařilo.

3:3 (2:0)

Branky: Juřica, 2xRožek
Sestava:  Vypušťák – Kocián, T. Švach, Škubník, Salajka – L. Šebák, Kalus, Školník – Rožek, P. Švach (C), Juřica
Střídali: Vincour, Žůrek
Olomouc, 30.10. 2021

Komentář trenéra

Tohle utkání bylo vyvrcholením naší podzimní sezony, takže jsme do Olomouce jeli s cílem vyhrát a myslím si, že jsme určitě na to i měli i když jsme v některých věcech museli improvizovat. Dva hráče jsme museli vyměnit, nicméně jsme byli určitě lepší, ale v poločase jsme dostali dva hloupé góly, svoje šance jsme neproměnili a do druhé půle jsme šli v mrzutém stavu 2:0 pro domácí.

Po poločase konečně kluci zvedli, vytvořili si tlak a nějaké šance, podařilo se nám srovnat, avšak po ojedinělé akci soupeře jsme po standartce pustili gól, ale jsem rád, že to kluky nezlomilo, šli dál za tím a srovnali na 3:3, ale bohužel se nám to už nepodařilo otočit.