Béčko v pátečním utkání nedostalo jedinou branku

/Slavičín/ V podvečerním zápase na umělce v Hrádku se béčku podařilo odehrát velmi úspěšný zápas. Nad soupeřem z Příluk drželi hoši uzdu z většiny zápasu a připisují si tři body za zaslouženou výhru.

5:0 (3:0)

Branky: Žůrek, Blažek, Zvoníček, Fojtů, Švach
Sestava: Kučera, Salajka, Ondruš, M. Švach (C), Šmotek, Zámečník, Zvoníček, Žůrek, Blažek, Miklas, Fojtů
Střídali: Havlín, Častulík, Bor
Slavičín, 15.10. 2021

Komentář trenéra

V netradičním čase, v pátečním podvečeru, jsme přivítali tým Příluk, který se pohybuje u dna tabulky. Začalo se svižně na obou stranách, ale všechny šance  zlikvidovali na obou stranách zkušení brankáři. Počátek jsme režírovali sice my, ale hosté se osmělili a nepříjemně nám v rozmezí 10 – 25. minut několikrát „zatopili“. Pak jim však došly síly a my jsme se konečně prosadili střelecky. Nejprve unikl Žůrek a obstřelil brankáře, ve 35. minutě se překrásnou střelou prezentoval Blažek a poločasový účet uzavřel po rychlé akci Zvoníček.

Do druhé půle jsme vstoupili také aktivně a neustále se tlačili před branku hostí. V 65. minutě se prosadil aktivní Fojtů a v 75. dorazil průnik Šmotka kapitán Švach a uzavřel tím stav utkání na 5 – 0.

Všechny kluky musím tentokrát pochválit za předvedenou hru a hlavně za přístup k utkání.