Domácí zápas béčka proti Brumovu vítězně

/Slavičín/ Tentokrát jsme hostili Brumov a vedli jsme si proti němu velice dobře. Už v první polovině zápasu padlo 7 branek, takže zápas byl velice rychlý a pro diváky záživný.

8:2 (5:2)

Branky: 3xŠmotek, Zvoníček, Fojtů, Staněk, Salajka, Bartoš
Sestava: Kučera, Salajka, Ondruš, M. Švach (C), Šmotek, Zámečník, Zvoníček, Staněk, Blažek, Miklas, Fojtů
Střídali: Bartoš, Janků, Titov
Slavičín, 3.10. 2021

Komentář trenéra

V dalším mistrovském utkání jsme hostili tradičního soupeře z Brumova. V tomto derby „B“ týmů jsme tentokrát měli výraznou převahu. Od první minuty jsme se do soupeře pustili s obrovskou chutí a nasazením a jeden útok stíhal druhý. Hned v 11. minutě se prosadil po rohovém kopu hlavou Šmotek, v 19. minutě z trestného kopu překvapil brankáře hostí Zvoníček, ve 26. minutě po učebnicové akci skóroval opět Šmotek a hned o 2 minuty později se prosadil Fojtů a když ve 30. minutě zvýšil aktivní Staněk po úniku na 5 – 0, tak bylo prakticky za půl hodiny o výsledku rozhodnuto. Polevili jsme však v koncentraci a umožnili hostům snížit do poločasu na 5 – 2. Do druhé půle jsme však nastoupili opět s velkou chutí a v 51. minutě po skvělé křídelní akci zakončoval Salajka a hned o 2 minuty později završil svůj hattrick střelecky disponovaný Kamil Šmotek a zvýšil tak na 7 – 2. V 71 minutě se prosadil tvrdou střelou Bartoš a uzavřel účet utkání na konečných 8 – 2. Soupeře jsme tentokrát deklasovali a v závěru navíc neproměnili celou řadu brankových příležitostí.

Všem našim hráčům bych chtěl moc poděkovat za předvedený výkon a skvělé představení pro všechny přítomné fanoušky.