Domácí zápas proti Vsetínu skončil remízou

/Slavičín/ První polovinu hry ovládl Vsetín svým prvním gólem ve 43. minutě. V druhé polovině jsme využili penalty a srovnali jsme na 1:1. Skóre zůstalo do konce stejné.

1:1 (0:1)

Branky: P. Švach
Sestava: Vypušťák – Goňa, T. Švach, Kocián, Salajka – Jakubowicz, M. Vincour, Školník – P. Švach (C), Fojtů, Žůrek
Střídali: Kučera – Šmotek, Kalus, L. Šebák, Zvoníček, Šťastný, Juřica
Slavičín, 12.9. 2021

Komentář trenéra

Nebylo to z naší strany úplně ideální, je vidět, že se trápíme a trošku se s tím pereme. Co se týče hry, tak snažili jsme se o fotbal, ale moc nám to nešlo, byli jsme pomalí v rozehrávce, všechno nám to trvalo, soupeř dobře bránil a ještě k tomu jsme mu nabídli v poločase gól.

V druhé půlce to bylo podobné, snažili jsme se nějak dostat do šancí, vyrovnat, popřípadě otočit utkání a dvakrát jsme měli štěstí, když nám trefili břevno a tyčku. No a nakonec se nám podařilo vyrovnat aspoň až v posledních minutách. Takže celkově ten obrázek hry – bude to trvat poměrně celý podzim, než se vůbec dostaneme do nějaké herní formy. Museli jsme střídat čtyři hráče kvůli zranění, tak uvidíme, jak to bude teď přes týden, dva chlapi by určitě měli být ok. Uvidíme, musíme se teď poprat v sobotu na dalším utkání v Skašticích.