Domácí Ratiboř nám body nedopřála

/Ratiboř/ Béčko si z Ratiboře výhru nedovezlo. Ani srovnání v 37.minutě nepomohlo, další šance jsme nevyužili a soupeř naše chyby dobře využil. I přesto kluci v neobvyklé sestavě neodehráli špatný zápas.

3:1 (2:1)

Branky: Šoman
Sestava: Kuja – Dobiáš, Janků, M. Švach (C) – Fojtů, Šmotek, Titov, Kalík, Hyžík, Bařinka, Šoman
Střídali: Boráň
Ratiboř, 21.8. 2021

Komentář trenéra

Ke třetímu podzimnímu utkání do Ratiboře jsme neodjížděli v dobrém rozpoložení a hlavně díky mnoha zraněným a dovoleným ve velmi kombinované sestavě. Zápas začal poměrně opatrně z obou stran, ale po pár minutách se začala projevovat převaha a hlavně kvalita domácích, kterou zúročili v 17. minutě nejlepším hráčem na hřišti Sovákem, který natřikrát prostřelil výborného Kuju v naší brance. Domácí byli aktivnější a vytvářeli si řadu nebezpečných situací, ale my jsme mladým Šomanem srovnali v 37. minutě na 1 – 1 a hra se trochu vyrovnala, nicméně jsme v nastavení první půle vyrobili neuvěřitelnou chybu a Sovák poslal domácí do vedení 2 – 1. Pozměně stran se hrál oboustranně kvalitní kombinační fotbal, v němž měli domácí více ze hry a přesto že neproměnili pokutový kop, tak v 74. minutě opět po naší hrubé chybě upravili na 3 – 1. V závěru utkání jsme soupeře sice zatlačili před pokutové území, ale přes několik dobrých brankových příležitostí jsme již branku nevstřelili.

Závěrem bych chtěl pochválit naše kluky, že to „nezabalili“ a do konce utkání se rvali o výsledek.