Béčko načepovalo Újezdu hrádeckou jedenáctku

/UT Hrádek/ Ve třetím přípravném utkání hostil B tým Slavičína vedoucí tým okresního přeboru Újezd u Valašských Klobouk. Hrálo se v netradičním čase v pátek v 18.00 hodin a dle konečného výsledku nám tento čas velmi vyhovoval.

11:0 (6:0)

Branky: 4xBartoš, 2xA. Fojtík, 2xStaněk, Titov, Šoman, vlastní
1. poločas: Kuja – Miklas, Dobiáš, Janků, Bařinka – Šmotek, M. Švach, Titov, A. Fojtík, Bartoš – Častulík
Střídali: Staněk, Šoman, Hrabina

Do utkání jsme již od samotné přípravy vstoupili naprosto odlišně proti minulému utkání a hned ve 3. a v 7. minutě jsme skórovali a udali tak tón utkání. Bylo nás „plné“ hřiště, hráli jsme s velkou chutí a již ve 24. minutě to bylo 4:0 a ve 34. minutě dokonce již 6:0. Hosté vršili chybu za chybou a stále hráli hodně otevřený fotbal, což jsme trestali až do samého konce. Konečný výsledek 11:0 je sice velmi vysoký, ale není třeba jej z našeho pohledu přeceňovat.

,,Kluci byli tentokrát velmi aktivní a s velkou chutí si zahráli a zastříleli, což jim umožnil často chybující soupeř. Do soutěže máme ještě 4 týdny a čeká nás ještě spoustu práce,“ řekl trenér Jiří Váňa.