Béčko Baníku jsme prakticky neohrozili a naopak dostali šest branek

/UT Hrádek/ Na umělé trávě v Hrádku jsme přivítali atraktivního soupeře – béčko Baníku Ostrava. Za zimního slunečného počasí se diváci dočkali šesti branek, bohužel všechny do naší sítě. I z tohoto zápasu se musíme ponaučit a odčinit výprask v dalším zápase, kdy v sobotu 15.2. hostíme další béčko, tentokrát z nedalekého Zlína.

0:6 (0:4)

1. poločas: Jelínek – Goňa, Kalus, T. Švach, Mezírka – Horáček, Rožek, P. Švach – Fojtů, Salajka, Juřica
Střídali: Vypušťák, Dobiáš, Bartoš, Šťastný

Průběh zápasu ovlivnila již první minuta zápasu, kdy jsme si nešťastně vstřelili vlastní branku. Po celou dobu hostující celek držel míč na kopačkách a snažil se otevřít další skuliny v naší obraně. To se mu vcelku rychle podařilo a Baník vedl o dvě branky. My se prakticky nedostali na dostřel soupeřovi brány. Jakmile jsme získali míč, tak jsme kupili jednu nepřesnost za druhou a mladíci z Ostravy si jej rychle vzali zpět. Snažili jsme se o výstavbu hry, ale horko těžko jsme se dostávali za půlku. Z toho plynul vytrvalý tlak hráčů Baníku a do poločasu se trefili velmi lehce ještě dvakrát. Obraz hry se ve druhé půli prakticky nezměnil. My měli pouze jednu možnost ke vstřelení branky, ale Juřicovu střelu do odkryté svatyně zablokoval na čáře hostující obránce. Během druhé půle se Ostravané radovali ještě dvakrát a proto výsledek skončil nelichotivým výsledkem 0:6 pro barvy Baníku.