Z Opavy jsme si přivezli bod za remízu

/Opava/ V sobotním dopoledni jsme zajížděli do Opavy, kde jsme se utkali s jejich béčkem. Nám se podařilo vést, ale smolný kabiňák rozhodl o remízovém poločase. Ve druhé půli dokonce brankář Vypušťák kryl penaltu a i přes naše šance skončil zápas nerozhodně.

1:1 (1:1)

FC TVD Slavičín
Branky: Kořenek
Sestava: Vypušťák – Kocián, B. Fojtík, Elšík, Mezírka – P. Švach, Kalus, Horáček, Školník, Juřica – Kořenek
Střídali: Goňa, L. Šebák, Fojtů

Pozápasový komentář

,,V prvním poločase bylo znát, že máme navrch co se týče kvality a zkušenosti. Šli jsme brzo do vedení, měli tam další příležitosti k navýšení skóre, ale naopak jsme v samotném závěru první půle nezvládli situaci a inkasovali,“ popsal první půli trenér Petr Slončík a dodal. ,,Takový ,,kabiňák“ zamává s každým mužstvem.“

Ve druhé půli mohly rozhodnout obě strany. ,,Bylo to nahoru dolů. Soupeř měl brejky, penaltu a my tři, čtyři příležitosti, ze kterých jsme si mohli vzít zpět vedení v zápase. Nicméně výsledek odpovídá našemu přístupu a v tom jsme tentokrát nebyli dobří,“ nebyl spokojený s přístupem svých svěřenců v zápase.

Trenéra nakonec neštval ani tak remízový výsledek jako přístup svých hráčů. ,,Výsledek tolik neřeším, ten je sekundární. Prvotní je vždycky obsah a z něj nejsem rozhodně spokojený já a myslím ani kluci. Mužstvo samo cítilo, že to nebylo ono. Rozhodně si zápas musíme vyhodnotit a říct, proč tomu tak bylo,“ zakončil hodnocení trenér Petr Slončík.

Napsali o nás

Vypušťák opět chytil penaltu a zachránil lídru divize E Slavičínu bod– zlinsky.denik.cz