Druhý poločas rozhodl o naší výhře proti Vsetínu

/Slavičín/ Derby jsme zvládli! Nejprve jsme neproměnili penaltu, pak šli do vedení, ale soupeř otočil skóre ještě do poločasu. Ve druhé půli jsme prokázali aktivitu a touhu jít za vítěstvím, což se nám nakonec podařilo a uhájili jsme domácí tvrz vítězstvím proti Vsetínu!

FC TVD Slavičín

3:2 (1:2)

Branky: Goňa, Mezírka z pen., Juřica
Sestava: Vypušťák – Goňa, T. Švach, Elšík, Mezírka – P. Švach, Kalus, Horáček, Školník, Juřica – Žůrek
Střídali: Kořenek, Kocián, L. Šebák

Pozápasový komentář

,,Se Vsetínem to bylo pěkné derby. Průběh prvního poločasu byl takový jaký jsme očekávali. Soupeř hrál z bloku, čekal na svoje příležitosti, rychlé brejky, které měl zvládnuté parádně, za to je musím pochválit,“ vysekl poklonu soupeři trenér Petr Slončík a pokračoval s hodnocením první půle. ,,I když soupeř hrál z bloku, tak jsme dokázali najít v jeho obraně okénka, vytvořili si několik příležitostí a mohli klidně vést o dvě tři branky. My pak neproměnili navíc penaltu, což s mužstvem vždycky zahýbe, ale i přesto všechno jsme dokázali jít do vedení díky dorážce Goni. Po vedoucí brance jsme se uklidnili až moc a Vsetín ihned vyrovnal, protože jsme vyrobili chybu v rozehrávce. Navrch jsme to završili dalším inkasovaným gólem do šatny, čímž jsme ukončili výsledkově nepovedený poločas, byť herně to nebylo vůbec špatné,“ shrnul první půli.

Do druhého poločasu jsme šli s cílem otočit zápas a to se povedlo. ,,Mužstvo mělo na to výsledek otočit, bylo to celé jen o nás. Pomohli nám střídající hráči, kteří potvrdili kvalitu a přinesli to, co jsme po nich chtěli. My srovnali stav zápasu po další penaltě a pak rozhodl Vlasťa Juřica po ukázkovém centru Lukáše Šebáka, který byl na hřišti pouze pár minut. Zbytek zápasu jsme si již pohlídali,“ byl spokojený s obratem svého mužstva a celkovým vítězstvím trenér Petr Slončík.

Napsali o nás

Slavičín derby ovládl obratem po přestávce – zlinsky.denik.cz

Fotogalerie

Slavičín – Vsetín – slavicin.rajce.idnes.cz