Ve velmi kvalitním duelu jsme doma porazili Hranice

/Slavičín/ Zajímavý zápas byl k vidění v našem domácím zápase proti Hranicím. Ty potvrdily svoji kvalitu, kdy jsme prohrávali, ale ještě do poločasu naše mužstvo vyrovnalo. Druhá půle byla již v naší režii a díky dvěma slepeným brankám jsme zvítězili!

FC TVD Slavičín

3:1 (1:1)

Branky: Školník, Elšík, P. Švach
Sestava: Vypušťák – Kocián, Kalus, Elšík, Mezírka – Horáček, Zvoníček, Školník – P. Švach, Žůrek, Juřica
Střídali: Goňa, Fojtů, Salajka

Pozápasový komentář

Již před zápasem probíhaly spekulace, že zápas proti Hranicím bude na velmi dobré úrovni. ,,Věděli jsme, že Hranice mají kvalitu. Soupeře uznávám, protože rozhodně společně s béčkem Opavy patří mezi nejfotbalovější mužstva v soutěži. Očekávali jsme zajímavé utkání pro diváky, bude to nahoru dolů, v tempu a spousta šancí na obou stranách,“ začal s předzápasovými prognózy trenér Petr Slončík a doplnil. ,,Vše se bezezbytku splnilo.“

,,My v prvním poločase inkasovali ze situace, kdy se nám jejich střední záložník prošel přes střed hřiště, uvolnil hranické levé křídlo a ten nám vstřelil gól. Nám se podařilo vyrovnat z téměř identické situace, kdy si naváděl míč Ondřej Školník a těsně u šestnáctky vyslal gólovou střelu. Pak se zápas srovnal, my měli mírnou převahu. V největší šanci jsme bohužel trefili břevno, proto jsme šli do kabin s nerozhodným výsledkem,“ popsal trenér první půli.

,,Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního. Hrálo se nahoru dolů, ale my se podstatně zlepšili, dokázali si vytvořit daleko více příležitostí. Potěšili mě střídající hráči, kteří splnili očekávání a po jejich příchodu jsme vstřelili dvě rozhodující branky. Náskok jsme mohli navýšit, ale opět jsme trefili břevno a třikrát soupeře zachránil výborným zákrokem jejich brankář. V celkovém součtu si myslím, že jsme zaslouženě vyhráli. Nakonec rozhodla větší kvalita a zkušenost našich hráčů,“ zakončil své hodnocení velmi kvalitního zápasu trenér Petr Slončík.

Napsali o nás

Fotbalisté Slavičína dál na jaře válí a už jsou v čele divize E – zlinsky.denik.cz

Fotogalerie

Slavičín – Hranice – slavicin.rajce.idnes.cz