Povedené představení našich benjamínků na turnaji v Bojkovicích

Benjamínci Bojkovice 19 úvodní/Bojkovice/ V sobotu 6.4.2019 absolvovali naši benjamínci turnaj v Bojkovicích, kde se ukázali ve skvělém světle. Naše nejmenší naděje pod taktovkou trenérů Jaroslava Málka a Petra Malce dokázaly pětkrát vyhrát, což kluky jistě povzbudí do další práce!

Sestava

Oskar Überall, Daniel Málek, Denis Kříž, Filip Klein, Filip Remeš, Dominika Šťuglíková, Jonáš Bartoš, Sebastian Chehimi, Jakub Vaculín

Komentář k turnaji

Naše nejmenší fotbalová kategorie se na turnaji Benjamínků v Bojkovicích rozhodně neztratila. Výběr našich slavičínských benjamínků se řadil k nejmladším a nejmenším v turnaji. Náš výběr odehrál na turnaji celkem 9 utkání systémem každý s každým. Úvodní výhra nad Uherským Brodem (4:0) naše nejmenší uklidnila. Po remíze s celkem ze Strání (1:1) přišla série tří zápasů, v nichž jsme podlehli Buchlovicím (1:2), slovenské Dubnici nad Váhom (1:4) a Vizovicím (2:4). Nutno dodat, že se ve všech případech jednalo o týmy, které měly hráče starší či výškově vyspělejší. Závěr turnaje však byl v podání našeho týmu skvostný. Čtyři výhry nad celky z Bojkovic (2:0), Hluku (2:0), zlínských Louk (1:0) a nad Fastavem Zlín (3:1) znamenaly krásné ukončení povedeného turnaje. Celým dnem provázel naše mladé fotbalové naděje pocit radosti z fotbalu. Budeme se těšit na další měření sil, jehož cílem není umístění, ale především snaha zkusit si nové věci a naučit se principům fair-play.

trenéři Jaroslav Málek a Petr Malec

Fotogalerie