Mladší přípravka bude bojovat v posledním satelitu o celkové stříbro!

/Uh. Brod, Luhačovice/ Tentokrát jsme nachystali hodnocení hned ze dvou satelitů mladší přípravky. Nejprve jsme odehráli velmi dobrý turnaj v Uherském Brodě, kde jsme si odvezli bronz. Následně hostily Vizovice svůj turnaj v Luhačovicích, kde na nás čekalo stříbrné místo. V posledním turnaji, který se koná v Bojkovicích, nás čeká souboj o celkové druhé místo! Přijďte povzbudit přípravku v tomto rozhodujícím okamžiku!

Uherský Brod

Na turnaj jsme odjeli v chřipkovém období, které se promítlo na zdraví našich mladých fotbalistů, proto jsme přijeli v oslabené sestavě.

Sestava

Medvěd Šimon, Dorůšek Matyáš, Liška Adam, Überall Oskar, Žák Jan, Valenta Jan, Überall Oliver, Ruman David, Gerych Adam

Střelci

8xRuman David, 3xÜberall Oliver, 2xValenta Jan, Liška Adam

Komentář a hodnocení

Vstup do turnaje Slavičínu vyšel na výbornou. Proti Brumov v bráně začal Šimon Medvěd. Celý zápas jsme byli lepším týmem, hráli jsme s chutí a zápas zaslouženě vyhráli. Hattrickem se na úvod blýskl David Ruman, který celý zápas soupeřům zle zatápěl. Do druhého zápasu jsme nastoupili proti lídrovi z Uherského Brodu. I přes úvodní výhru kluci začali s respektem. Dlouho sice drželi přijatelný výsledek, poté však soupeř využil chyb a dostal se do vedení 4:1. Neustálé povzbuzování však přineslo závěrečný tlak a v poslední minutě jsme byli blízko vyrovnání. I přes několik vyložených šancí a místy až drtivý tlak však zápas skončil naši porážkou. S Val. Klobouky jsme poslali do branky střelce Davida Rumana. Zápas kluci odehráli většinou na polovině soupeře. Velkou porci času tohoto zápasu opory odpočívaly a prostor dostávali mladší. Hru často zpestřovali útočné choutky našeho brankáře, který aktivně podporoval útok a vsítil další dva góly. Další výhra už tak jednoznačná nebyla. V bráně předvedl vynikající výkon Adam Gerych, který zneškodnil velké množství šancí dobře hrajících Vizovic. Výkon mužstva byl bojovný, týmový, všichni se snažili. Soupeře jsme nakonec přehráli a slavili zaslouženou výhru. Poslední zápas proti Bojkovicím byl velmi vyrovnaný. Soupeř se dostal do vedení rychlou rozehrávkou autu, ale našim se podařilo srovnat. Bohužel v zápase jsme však tahali za kratší konec. Hráči Bojkovic předvedli trošku soustředěnější výkon a zápas nakonec dotáhli do vítězného konce.

Turnaj můžeme směle hodnotit jako povedený. Kluci hráli celou dobu s nadšením, bojovně, týmově. V zápase s Uherským Brodem se přesvědčili o tom, že nemusí mít respekt ani k vedoucímu týmu. Všichni, kteří byli zdraví a turnaje se zúčastnili si dobře zahráli a turnaj užili. V žádném utkání nepropadli a každý zaslouží za svůj výkon pochvalu.

Výsledky

FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 3:1 Brumov new FC Brumov
ČSK Uherský Brod 4:3 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
TJ Spartak Valašské Klobouky 0:3 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
SK Vizovice SK Vizovice 2:3 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
SK SV Bojkovice Bojkovice 3:2 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín

Tabulka turnaje v Uherském Brodě

Poř. Tým V R P S B
1. ČSK Uherský Brod 5 0 0 16:3 15
2. Bojkovice SK SV Bojkovice 4 0 1 12:8 12
3. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 3 0 2 14:10 9
4. Brumov new FC Brumov 2 0 3 6:6 6
5. SK Vizovice SK Vizovice 1 0 4 7:13 3
6. TJ Spartak Valašské Klobouky 0 0 5 2:17 0

Luhačovice

Sestava

Fojtů Patrik, Martinec Jakub, Dorůšek Matyáš, Überall Oliver, Gerych Adam, Ptáček Adam, Valenta Jan, Medvěd Šimon, Liška Adam, Überall Oskar

Střelci

4xÜberall Oliver, 3xGerych Adam, 2xPtáček Adam, 2xMartinec Jakub, Liška Adam, Dorůšek Matyáš

Hodnocení a komentář

Naši kluci začali turnaj hned dvěma bezbrankovými výsledky. Nejprve s Brumovem, kde jsme i přes spoustu šancí nedokázali vstřelit branku a pak s lídrem z Uherského Brodu, kde jsme měli zase trochu štěstí. Suverénní Uherský Brod byl o trochu lepší, vytvořil si několik šancí, ale naši kluci taktéž jejich bránu několikrát ohrozili, proto jsme se rozešli nerozhodně. Ve třetím zápase jsme jednoznačně porazili Val. Klobouky 5:0. Pak přišlo na řadu dramatické utkání s Bojkovicemi, kde jsme dvakrát šli do vedení, ale soupeř vždy dokázal srovnat. Až poslední vteřina tohohle zápasu přinesla rozuzlení. Z trestného kopu dokázal Adam Ptáček i přes těžký úhel obstřelit zeď a prostřelit soupeřového brankáře, čímž strhl vítězství na naši stranu. V posledním zápase si naši kluci bez problému poradili s Vizovicemi 5:0. Celkově jsme na turnaji skončili na 2. místě. V celkové tabulce všech turnajů jsme na 3. místě, přičemž jsme se dotáhli na rozdíl pouhých 2 bodů na Bojkovice. V posledním turnaji, který se koná právě v Bojkovicích o co bojovat!

trenéři Dalibor Majc a Roman Überall

Výsledky

FC Brumov Brumov new 0:0 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
ČSK Uherský Brod 0:0 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
TJ Spartak Valašské Klobouky 0:5 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
SK SV Bojkovice Bojkovice 2:3 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín
SK Vizovice SK Vizovice 0:0 FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín

Tabulka turnaje v Luhačovicích

Poř. Tým V R P S B
1. ČSK Uherský Brod 4 1 0 12:5 13
2. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 3 2 0 13:2 11
3. SK Vizovice SK Vizovice 2 0 3 13:15 6
4. Bojkovice SK SV Bojkovice 2 0 3 14:9 6
5. Brumov new FC Brumov 1 2 2 4:8 5
6. TJ Spartak Valašské Klobouky 0 1 4 1:18 1

 Celková tabulka turnaje po 5. kole

Poř. Tým V R P S B
1. ČSK Uherský Brod 23 1 1 85:24 70
2. Bojkovice SK SV Bojkovice 14 3 8 61:38 45
3. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 13 4 8 67:40 43
4. SK Vizovice SK Vizovice 10 0 15 58:61 30
5. Brumov new FC ELSEREMO Brumov 8 5 12 30:43 29
6. TJ Spartak Valašské Klobouky 0 1 24 5:100 1