Narychlo domluvené derby s Brumovem vyznělo v náš prospěch

/UT Hrádek/ Nečekaný přátelák odehrálo naše áčko o víkendu. Slovenské Nové Mesto nad Váhom nám na poslední chvíli zrušilo zápas, ale trenérovi se podařilo domluvit nedaleký Brumov. Ve finální fázi to klukům šlapalo jako hodinky, proto výsledek zápasu skončil dvouciferným rozdílem.

FC TVD Slavičín

11:0 (5:0)

Branky: 3xP. Švach, 2xŽůrek, Kořenek, Kalus, Goňa, Vaculík, Elšík, Juřica
Sestava FC TVD Slavičín
1. poločas: Vypušťák – Kocián, B. Fojtík, Elšík, Mezírka – P. Švach, Školník, Kalus, Bartoš – Juřica, Kořenek
2. poločas: Mendl – Kocián, T. Švach, Elšík, Mezírka – Goňa, Zvoníček, Kalus, P. Švach – Žůrek, Vaculík

Pozápasový komentář

Jak se seběhlo, že jsme o víkendu nehráli se slovenským Novým Mestem nad Váhom, ale s nedalekým Brumovem? ,,Měli jsme hrát se Slováky, ale ti nám to odřekli z důvodu nemoci a zranění svých hráčů, což nám hodně narušilo plány, protože nám to řekli koncem týdne,“ byl zklamaný z přístupu slovenského celku trenér Slončík a pokračuje. ,,Tady je na místě poděkovat Brumovu, že nám vyšli vstříc. Obě mužstva si to na poslední chvíli překopali a mohli jsme tak odehrát zápas, za což jim děkuji,“ vzkázal na dálku soupeři.

Pak se vyjadřoval trenér už jen k zápasu. ,,Dopadlo to vysokým skórem, ale je to pořád příprava. Každý je v jiné fázi připravenosti a tím, že jsme soupeři taky změnili program, tak se to pravděpodobně podepsalo i na jejich výkonu,“ domnívá se kouč. ,,Na nás naopak šlo poznat, že jsme minulý týden nehráli, takže na klucích byla vidět chuť, nasazení a celkově nám to sedlo. My se na tréninku hodně zaměřujeme na poslední třetinu hřiště a to jsme dokázali přenést do zápasu. Měli jsme tam velký počet hráčů v šestnáctce do zakončení a vidím posun i v náběhových situacích,“ zakončil spokojeně trenér Petr Slončík.