V úvodním satelitu ve Slavičíně získala mladší přípravka bronz

/Slavičín/ V neděli 13.1.2019 zahájily přípravky FC TVD Slavičín sérii šesti zimních satelitních turnajů, kdy hned první se konal na domácí půdě.

Sestava

Mladší přípravka satelit Slavičín 19

Fojtů Patrik, Medvěd Šimon, Ruman David, Gerych Adam, Dorůšek Matyáš, Valenta Jan, Ptáček Adam, Überall Oliver, Überall Oskar, Žák Jan, Kříž Filip, Liška Adam

Střelci

4xÜberall Oliver, 3xDorůšek Matyáš, 2xGerych Adam, 2xRuman David, Medvěd Šimon, Valenta Jan

Hodnocení a komentář

Mladší přípravka zahajovala turnaj se soupeřem z Bojkovic. I když jsme šli do vedení, neudrželi jsme ho a brzy prohrávali. Před koncem se nám podařilo skóre srovnat, ale následně přišel smolný gól a prohráli jsme 2:3. V dalším utkání jsme narazili na Brumov. V utkání jsme měli spoustu gólových šancí, bohužel jsme vstřelili pouze 1 branku. Soupeř byl v koncovce výrazně produktivnější, kdy z minima šancí vytěžil 2 branky a zvítězil 2:1. Na našich klucích byla znát v obou utkáních nervozita. Ve třetím utkání jsme jasně přehráli tým z Valašských Klobouk 4:0 a doufali, že nás to nakopne k lepším výsledkům. Bohužel se to nepotvrdilo a v dalším vyrovnaném utkání jsme opět těsně podlehli hráčům z Uherského Brodu 3:2. V posledním utkání jsme narazili na tým z Vizovic, konečně se nám podařilo využívat naše brankové příležitosti a zvítězili jsme 4:1.

V konečném zúčtování turnaje jsme obsadili 3. místo. Výsledky sice byly pro kluky malým zklamáním, ale jejich nasazení a chuť do hry byly potěšením pro trenéry i fandící rodiče a dobrým předpokladem k lepším výsledkům. Další turnaj se uskuteční v sobotu 19.1. v Brumově.

Závěrem chceme poděkovat všem rodičům kluků mladší přípravky, kteří zajistili úspěšný průběh domácího turnaje. Zejména hlavně maminkám, které se postaraly o výborný bufet a v neposlední řadě fanouškům, kteří kluky přišli podpořit.

trenéři Dalibor Majc a Roman Überall

Výsledky

FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 2:3 Bojkovice SK SV Bojkovice
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 1:2 Brumov new FC Brumov
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 4:0 TJ Spartak Valašské Klobouky
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 2:3 ČSK Uherský Brod
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 4:1 SK Vizovice SK Vizovice

 

Tabulka turnaje

Poř. Tým V R P S B
1. ČSK Uherský Brod 5 0 0 18:7 15
2. Bojkovice SK SV Bojkovice 4 0 1 17:6 12
3. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 2 0 3 13:9 6
4. SK Vizovice SK Vizovice 2 0 3 11:13 6
5. Brumov new FC Brumov 2 0 3 9:11 6
6. TJ Spartak Valašské Klobouky 0 0 5 0:22 0

Fotogalerie

Turnaj přípravek ve Slavičíně, část 1. – slavicin.rajce.idnes.cz
Turnaj přípravek ve Slavičíně, část 2. – slavicin.rajce.idnes.cz