Třetí prohra v řadě. Tentokrát jsme neuspěli na půdě Hutiska

/Hutisko/ V dalším mistrovském utkání 1.B třídy hostil poslední tým tabulky Hutisko rezervu Slavičína. Po impozantním vstupu do soutěže se slavičínští mladíci dostali do krize a potvrdili to i na hřišti velmi slabého Hutiska.

2:0 (2:0)

FC TVD Slavičín
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – O. Šebák, Bureš, Šťastný, Both – L. Šebák, Šmotek, Salajka, Zámečník(ZL), Staněk – Fojtů
Střídali: Miklas, Bartoš

Zápasový komentář

V úvodu utkání sice režírovali hru, ale brzy jim došel dech i nápady a tak se chvíli před koncem půle domácí ujali vedení. Navíc těsně před poločasem přidali po hrubé chybě hostí druhou branku.

Hosté sice ve druhé půli zabrali, ale přes veškerou snahu branku nevstřelili. Domácí hru drobili nebo zdržovali a tato taktika se jim vyplatila, protože tak získali cenné 3 body. Slavičín vyšel po třetí v řadě naprázdno a propadá se v tabulce.

Pozápasový komentář

,,V tomto utkání jsme měli velké problémy s poskládáním týmu, jelikož nám z různých příčin vypadla celá řada hráčů. Museli nastoupit dokonce dva dorostenci, kteří odehráli utkání dopoledne. Přesto jsme měli na zisk bodů, ale neuvěřitelné množství chyb a neproměnění mnoha šancí nás stále velmi trápí, což nás pak stojí hodně sil a bodů. Utkání jsme prohospodařili v 1. půli, a přesto že se kluci ve druhé půli snažili, tak jsme branku nedali a opět prohráli,“ zhodnotil zápas trenér Jiří Váňa.