Béčko si proti Halenkovu připsalo další vítězství

/Slavičín/ V dalším, již pátém kole mistrovské soutěže, přivítala rezerva Slavičína tým Halenkova. Od začátku zápasu se hrálo na jednu stranu, ale my se dlouho nemohli prosadit. Po poločase však začala naše rezerva šlapat a připsala si další výhru.

FC TVD Slavičín

5:0 (1:0)

Branky: 3xJuřica(1x z pen.), Fojtík z pen., vlastní
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – O. Šebák, Bureš, Fojtík, Floreš – L. Šebák, Zvoníček, Šmotek, Zámečník(ZL), Bartoš – Juřica
Střídali: Sochora, Staněk, Fojtů, Častulík

Zápasový komentář

Hosté od prvních vteřin začali defenzivní taktikou a jen sporadicky hrozili protiútoky. Domácí posíleni o Juřicu a Fojtíka nemohli od počátku chytit tempo, a tak se téměř půl hodiny hrál naprosto nezáživný fotbal plný nepřesností a dlouhých nákopů. Až od 30. minuty dali domácí míč na zem a začali kombinovat, což činilo hostům obrovské problémy a dostali se pod tlak. Domácí si vypracovali řadu šancí, ale neproměnili žádnou, až ve 40. minutě, kdy byl v pokutovém území sražen Juřica s přehledem proměnil pokutový kop Fojtík.

Hned v úvodu druhé půle se po krásném průniku prosadil poprvé Juřica a domácí se uklidnili. Hosté však nijak nezvýšili tempo a neměli snahu o zvrat v utkání. Hrálo se poklidné utkání a domácí prostřídali řadu hráčů, kteří přinesli do hry oživení, a tak Slavičín v naprosté pohodě dohrál zápas s výraznou převahou i skore, když další dvě trefy přidal Juřica a završil tak hattrick. Navíc si hosté pod tlakem vstřelili jednu branku sami.

Pozápasový komentář

,,Do zápasu jsme nevstoupili dobře, kluci mysleli že to půjde samo, ale hosté zprvu dobře bránili. Pak jsme přeci jen začali hrát svoji hru a po většinu utkání na hřišti dominovali. Z předvedené hry od 30. minuty a z celkového skore mám radost. Klukům patří poděkování,“ shrnul spokojený trenér Jiří Váňa.