1. kolo MOL CUP: Kapitán Petr Švach nám výstavním gólem z 35 metrů zajistil postup do dalšího kola!

/Slavičín/ Je to tam! V 1. kole poháru MOL Cup jsme doma porazili Valašské Meziříčí po výstavní trefě z nějakých 35 metrů v podání kapitána Petra Švacha. Další soupeř může být díky pátečnímu losování klidně i z ligové scény. Sledujte proto nejen naše stránky, ale i facebook, kde Vás budeme informovat o výsledku losování!

MOL CUP

FC TVD Slavičín

1:0 (0:0)

Branky: P. Švach
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – Kocián, Fojtík, T. Švach, Mezírka – P. Švach, Kalus, Horáček, Zvoníček, Žůrek – Vaculík
Střídali: Šťastný, Fojtů, L. Šebák

Pozápasový komentář

Jaká nálada panuje po vyhraném utkání? ,,Tak panuje určitě spokojenost s postupem. Uvidíme, co nás bude čekat v dalším kole. Nejen klukům, ale i divákům bych přál nějaký zvučný tým, nejlépe prvoligový,“ doufá v příznivý los trenér Petr Slončík.

Potom už se vyjadřoval výhradně k zápasu. ,,Šlo vidět, že soupeř své mužstvo skládá. Měli tam hodně nových a mladých hráčů. Myslím si, že v zápase jsme byli o něco lepší a zaslouženě vyhráli. Bohužel jsme se opět nevyvarovali dvou hrubých chyb, kdy nás zase podržel gólman a naopak musíme zvýšit produktivitu směrem dopředu,“ shrnul v rychlosti své poznatky z utkání. Do zápasu jsme naskočili v obměněné sestavě. ,,Některé absence byly vynucené kvůli zranění, ale jinak s hráči, co nastoupili jsem spokojený. Jde vidět, že i dnes jsme podali dobrý týmový výkon,“ zakončil své hodnocení kouč.

Napsali o nás

Fotbalisté Slavičína jdou v Mol Cupu dál. Přejí si Sigmu nebo Baník – zlinsky.denik.cz

Ani Valmez nevyzrál na defenzívu Slavičína a vypadl z Mol Cupu – valasskyfotbal.cz

Fotogalerie

Slavičín – Valašské Meziříčí – slavicin.rajce.idnes.cz