V úvodním přáteláku jsme nestačili na zlínskou juniorku

/UT Hrádek/ Na poslední chvíli se zápas odehrál místo plánovaného Pitína na naší umělé trávě v Hrádku. Hned zkraje přípravy jsme narazili na zlínskou juniorku, která nám nasázela čtyři branky a přesvědčivě vyhrála.

FC TVD Slavičín

0:4 (0:3)

Sestava FC TVD Slavičín
1. poločas: Číž – Dobiáš, Fojtík, Ondruš, Mezírka – Golecký, Školník, Zvoníček, Bartoš – Šťastný, Juřica
2. poločas: Kuja – Goňa, Kocián, T. Švach, Salajka – Kalus, Horáček, P. Švach, Staněk – Fojtů, Vaculík

Pozápasový komentář

,,Tento zápas jsme brali jako tréninkový, kdy si každý odehrál 45 minut včetně mladých kluků, někteří i ne na svých postech, což bylo samozřejmě vidět na hře. Já chtěl hlavně vidět všechny hráče v akci. Některé výkony byly potěšující, některé zase ne. Dnes jsem byl ve fázi pozorování, kdy jsem chtěl vidět hru, udělat si nějakou představu, jak budeme hrát a prezentovat. Soupeř je v úplně jiné fázi přípravy, kdy už tři týdny makají. Šlo nám vyloženě o to to odběhat, protože jsme teprve na začátku přípravy,“ nedělal si až tak těžkou vědu z výsledku nový trenér Petr Slončík.

,,Bylo patrné, že oba týmy se nacházejí v jiné fázi přípravy. Zatímco my už čekáme na start soutěže a jsme před generálkou, domácí teprve začínají budovat mužstvo. Pro nás byl zápas prospěšný, protože jsme zkoušeli dva druhy rozestavení. Určitě jsem rád, že se nám podařilo vstřelit branky, ale s předvedenou hrou zase tolik spokojený nejsem. Straší mě obrovské množství nevynucených chyb,“ zhodnotil utkání hostující lodivod Jan Jelínek.