Slavičínští odstartovali přípravu na novou sezonu

Z důvodu letní rekonstrukce hřiště jsme se po dobu letní přípravy přesunuli již klasicky do blízkého Pitína, kde jsme začali letní přípravu. Tu vedl již nový trenér Petr Slončík.

Do tréninku se zapojili jak hráči áčka, tak i dorostu, kteří jistě dostanou šanci. Co se týče posil, je předčasné kohokoliv jmenovat, ale prozatím se u nás objevil jeden hráč na zkoušku. Z našich řad odešel dlouholetý kanonýr Slavičína, Pavel Kříž, který bude působit v Kunovicích. Dále již zřejmě nebudeme moci počítat s talentovaným brankářem, Michaelem Gergelou, kterého si pozvali na stáže dorostenecké týmy prvoligových celků.

V přípravě nechyběl ani Tomáš Kocián, který si užíval spoustu dovolené po sezoně. ,,Je to tak. Byli jsme na dvoutýdenní dovolené, což mi přišlo velmi vhod, protože volno bodlo po dlouhé a náročné sezoně. Já si ho užíval s rodinou a hlavně malým synem,“ pochvaloval si zkušený obránce posezonní odpočinek. Prakticky nás čeká velmi krátká letní pauza, což ale Tomáš vítá. ,,Já mám rozhodně raději tu letní přípravu, kdy je pauza kratší a hned se vletí na mistrovské zápasy. V zimní přípravě je moc přáteláků a to mě pak tolik nebaví.“ Jak se těšil na první trénink? ,,Já jsem se hlavně těšil na kluky, protože si myslím, že partu máme dobrou a na tu srandu, což dnes bylo i na tréninku a potěšilo mě to,“ popisoval své dojmy z prvního tréninku. V předkole poháru MOL CUP nás čekají jeho rodné Luhačovice. ,,Tak je to dobře, že nemusíme nikam daleko jezdit. Teda hlavně já, protože to mám hned za barákem(smích). Neberu to však nijak prestižně, protože tam už spoustu kluků neznám a beru to prostě jako zápas každý jiný,“ vysvětlil k blížícímu se zápasů své dojmy Tomáš Kocián.

Přípravné zápasy

11.7.2018 od 17:00 – Zlín ,,U-21“
14.7.2018 od 10:00 – Nové Mesto nad Váhom
21.7.2018 od 10:00 – Zlín ,,U-19“
28.7.2018 od 10:15 – předkolo MOL CUP – Luhačovice

Fotogalerie