Na závěr se dorostenci rozloučili vysokým vítězstvím proti Baťovu


/Slavičín/ Poslední domácí zápas vyšel našim dorostencům na jedničku. Hlavním hrdinou byl autor čtyř branek David Staněk! V celkové tabulce skončili naši dorostenci na krásném druhém místě.

FC TVD Slavičín

5:1 (2:0)

Branky: 4xStaněk, Šmotek
Sestava FC TVD Slavičín
Gergela – Janků, Blažek, Ondruš, Dobiáš – Zámečník(ZL), Šmotek, Zámečník(BO), Zvoníček, Staněk – Fojtů
Střídali: Kamenčák, Švadleňák, Častulík

Pozápasový komentář

,,Zápas s Baťovem byl poslední zápas sezóny, která byla myslím si vydařená a úspěšná. Apelovali jsme na kluky, aby ten zápas zvládli a rozloučili se doma s vítězstvím. Navíc na to, že se hrálo ve čtvrtek, tak přišlo hodně diváků i rodičů. Jsme velmi spokojeni, že jsme vyhráli,“ začal s hodnocením trenér Petr Švach.

Ten se ve zkratce vyjádřil i k samotnému zápasu. ,,Baťov se předvedl v dobrém světle. S bráchou(pozn. asistent trenéra Michal Švach) jsme si říkali, že i když se nacházeli na spodu tabulky, tak nám nedali nic zadarmo. Celý zápas byl hodně soubojový, tvrdý, ale férový. V prvním poločase rozhodly dvě branky Davida Staňka ve 12. a 16. minutě. To nám strašně pomohlo a kluci se uklidnili. Od té doby se dá říct, že jsme měli zápas pod kontrolou.“

Hvězdou zápasu byl autor čtyř branek David Staněk. ,,To, co předvedl David, tak musím říct klobouk dolů, to se jen tak nevidí,“ pochválil svého svěřence mladý trenér a pokračuje. ,,David se plně aklimatizoval na dorostenecký fotbal. Když přicházel ze žáků, tak měl takový pomalejší rozjezd, ale udělal obrovský pokrok a věřím, že příští sezónu bude patřit ke stěžejním hráčům sestavy.“

Hráči mají sezónu zakončenou se vším všudy. ,,Je to tak. Závěrečná proběhla v pátek a myslím si, že byla ve velkém stylu. Všichni kluci si to užili. Sezóna je zakončená přesně jak má být,“ dodal spokojeně trenér Petr Švach.

Foto po zápase

Dorost vítězná

Vítězný pokřik