Naše béčko nezvládlo ani druhý zápas na domácím pažitu. Prohrálo s Březnicí

/Slavičín/ Rezerva Slavičína nastoupila ke svému dalšímu jarnímu mistrovskému utkání proti týmu Březnice. Béčko si chtělo napravit reputaci po špatném minulém domácím zápase proti Příluku, ale v nedělním dopoledni jim nebylo přáno.

FC TVD Slavičín

0:3 (0:1)

Sestava FC TVD Slavičín
Gergela – Vladar, O. Šebák, Bureš, Ondruš – Kalík, M. Švach ml., Šmotek, Bartoš – Havlín, Goňa
Střídali: Švadleňák, Salajka, Sochora, Šála

Zápasový komentář

Domácí tentokrát nepředvedli výkon, se kterým by mohli být spokojeni. Snad pouze několik okamžiků na začátku a konci první půle, potažmo v závěru utkání, jinak to byl ze strany Slavičína naprosto špatný výkon. Proti průměrnému týmu Březnice domácí zklamali a až na pár světlých okamžiků nepředvedli nic fotbalového, a tak diváci mohli sledovat velmi podprůměrné utkání, jelikož hostům stačilo na vstřelení 3 branek pouze bránit a čekat na chyby soupeře, které se v hojném počtu dostavily. Jediným světlým bodem utkání tak byl precizní výkon mladé a pohledné rozhodčí Karolíny Jílkové.

Pozápasový komentář

,,Před utkáním jsem upozorňoval hráče na výkon z posledního našeho špatného domácího zápasu. Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně a nedovolit soupeři „hrát“.  To se chvíli dařilo, ale hned z druhé příležitosti hosté vstřelili vedoucí branku a naše hra dostala obrovské trhliny. Mladí úplně ztratili sebevědomí a zkušení borci jim moc nepomohli, a tak jsme ostudně opět ztratili doma všechny body,“ nebral si servítky zklamaný trenér Jiří Váňa.

Fotogalerie

Slavičín ,,B“ – Březnice – slavicin.rajce.idnes.cz