Béčko doma zcela propadlo a prohrálo s Přílukami

/Slavičín/ Béčko Slavičína nastoupilo v dalším jarním domácím utkání poprvé na trávě proti Přílukám a nutno konstatovat, že jim domácí „pažit“ příliš nechutnal.

FC TVD Slavičín

1:3 (1:1)

Branky: Überall
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – O. Šebák, Bureš, Kocián, Both – L. Šebák, M. Švach ml., Šmotek, Švadleňák, Überall – Fojtů
Střídali: Vladar, Havlín, Floreš

Zápasový komentář

Do zápasu vstoupili lépe hosté, když hned ve 4. minutě hrubou chybu domácí obrany nekompromisně potrestal hostující Kotík. Tato branka domácí zaskočila a dalších 20 minut se nemohli vzpamatovat. Hosté byli aktivnější a vytvářeli si i více šancí. Až ve druhé části 1. půle se domácí začali prosazovat a jejich snaha byla odměněna po pohledné akci z pravé strany, když přesně zakončoval Überall.

Do druhé půle vstoupili za nerozhodného stavu lépe domácí, ale jejich útočné snažení bylo bezzubé a tak se iniciativy ujali hosté, když se po nenápadné situaci ve středu pole snadno uvolnil hostující Dvořáček a výstavní střelou do šibenice s dobrých 30ti metrů poslal hosty do vedení. Domácí se snažili reagovat na nepříznivý vývoj utkání, ale přes několik střídání a snahu otevřít hru se jim utkání zvrátit nepodařilo, naopak v samotném závěru do otevřené obrany inkasovali potřetí a s posledním týmem tabulky tak ztratili všechny body.

Pozápasový komentář

,,Před utkáním jsem upozorňoval na zlepšenou hru hostí v jarní části, ale hráči to vzali na lehkou váhu a několikrát jsme hrubě chybovali v obranných řadách. Dopředu to z naší strany také nebyla žádná sláva, a tak jsme po zásluze prohráli. Neodvedli jsme v tomto utkání ani průměrný výkon a neskrývám zklamání. Všem našim fanouškům se omlouvám za předvedenou hru. Takto se o body nehraje,“ neskrýval své zklamání z výsledku trenér Jiří Váňa.

Fotogalerie

Slavičín ,,B“ – Příluky – zdroj: Aleš Poláček