Béčko vyhořelo na penalty v Lužkovicích. Z půdy neoblíbeného soupeře si tak odvezlo bod

/Lužkovice/ Rezerva Slavičína nastoupila ke svému 2. jarnímu kolu v Lužkovicích. Hrálo se na nerovném terénu, který výrazným způsobem ovlivnil kvalitu utkání.

2:1p (0:0)

FC TVD Slavičín
Branky: Kalík
Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – Vladar, Bureš, O. Šebák, Both – L. Šebák, M. Švach ml., Fojtů, Zvoníček, Bartoš – Šťastný
Střídali: Kalík, Mikš, Miklas, Šmotek

Zápasový komentář

Od počátku zápasu převzali iniciativu hosté a kombinační hrou předčili v prvních 20ti minutách soupeře, ale nevytvořili si žádné výrazné brankové příležitosti, naopak domácí po několika protiútocích mohli jít do vedení. Zápas se začínal čím dál více vyhrocovat a v poslední minutě první půle došlo ke střetu hostujícího Bartoše a domácího brankáře, po té vše přišel „vyřešit“ mstitel hostí Mičola, který srazil hostujícího Bartoše k zemi. K velkému překvapení byl k jednoznačně se provinivšímu Mičolovi vyloučen i Bartoš a hlavně naprosto nepochopitelně zůstal zcela nepotrestán brankář domácích Jenček.

Druhá půle byla velmi neurovnaná, domácí přitvrdili hru a hrála se spíše kopaná než fotbal. Hned ve 48. minutě hosté zaskočili domácí a pohotový Kalík vstřelil vedoucí branku. Hosté se pak méně koncentrovali a vytvářeli jednoduché chyby. Po rohu domácích se v 60. minutě prosadil hlavou domácí Paták a bylo vyrovnáno. Přes snahu na obou stranách se už na výsledku nic nezměnilo a tak došlo k penaltovému rozstřelu, kde naprosto propadli hosté a odváží si pouze bod.

Pozápasový komentář

,,Pro nás tradičně nepříjemný soupeř opět potvrdil pravidlo a přesto, že jsme měli převahu na hřišti a lépe kombinovali, tak si odvážíme pouze bod. Tentokrát jsem zklamán, jelikož soupeř byl pro nás naprosto hratelný a přes bodový zisk je to z mého pohledu pro nás ztráta. Kluci neodevzdali na hřišti to, co umí a co v nich je, kdy propadli s bojovným domácím týmem,“ zhodnotil zápas trenér Jiří Váňa.