Starší přípravka: Zhodnocení zimního satelitu 2018

Stejně jako mladší přípravka, tak i naše starší se zúčastnila zimního satelitu. Starší přípravka sice nenapodobila nejlepším umístěním tu mladší, ale o tom to v tomhle věku není.

Hodnocení a komentář

Mladé fotbalové naděje starší přípravky FC TVD Slavičín se již tradičně v zimním období utkávají v 6ti kolovém turnaji, který každoročně pořádá SK SV Bojkovice. Tento turnaj za účasti FC Elseremo Brumov, TJ Spartak Valašské Klobouky, SK Vizovice, ČSK Uherský Brod, SK SV Bojkovice a FC TVD Slavičín má velmi vysokou úroveň a všichni účastníci se vystřídají v pořadatelství jednoho kola turnaje.

Jsme velmi rádi, že se nám během všech kol turnaje, podařilo zapojit všechny registrované hráče starší přípravky, včetně mladších hráčů, kteří se velmi rychle přizpůsobují v práci s míčem, rychlosti a schopnosti fotbalového myšlení starším klukům.

Na turnajích jsme odehráli spoustu vyrovnaných zápasů s kladným i záporným výsledkem. Naši kluci obsadili v konečném pořadí 5té místo, kde nám na čtvrté Valašské Klobouky scházel pouze 1 bod. I tak si myslíme, že jsme turnaje odehráli s velkou kvalitou a chutí. Herní zlepšení bylo vidět každým následujícím kolem turnaje, kde v posledním kole v Bojkovicích jsme už skončili na pomyslném bronzovém stupni.

Závěrem bychom chtěli všem klukům poděkovat a přejeme jim, aby měli chuť se dále zdokonalovat ve svých fotbalových dovednostech a věříme, že i v jarním období budeme trénovat a sehrávat zápasy se stejnou kvalitou a chutí jako doteď.

trenéři Petr Cuřín a Petr Lukáš

Konečná tabulka satelitu

Poř. Tým V R P S B
1. Bojkovice SK SV Bojkovice 24 4 2 122:18 76
2. FC ELSEREMO Brumov 22 4 4 102:20 70
3. ČSK Uherský Brod 17 3 10 83:39 54
4. TJ Spartak Valašské Klobouky 8 4 18 22:64 28
5. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 8 3 19 39:69 27
6. SK Vizovice SK Vizovice 1 2 27 8:166 5