Mladší přípravka se dostala po domácím satelitu do čela průběžného vedení v celém turnaji

/Slavičín/ To se povedlo! I přes úvodní organizační problémy se podařilo naši mladší přípravce zvítězit na domácím satelitu bez jediné porážky. Úspěch je to o lepší, že díky tomu jsme se posunuli do čela průběžného vedení v celém satelitu mladších přípravek.

Sestava

T. Homola, J. Šustek, J. Borán, J. Vacula., J. Valenta, H. Matouchová, M.Both , A. Gerych

Střelci

6xJ.Šustek, 4xM.Both, 3xA.Gerych, J. Vacula

Hodnocení a komentář

Na úvod fotbalového turnaje jsme museli řešit několik nepříjemných organizačních problémů, a to když se na turnaj nedostavil rozhodčí a obsluha pro měření odehraného času. Do domácího satelitního turnaje jsme měli k dispozici pouze 8 hráčů včetně brankáře. Před turnajem jsme záměrně vynechali trénink, aby kluci dostali větší hlad na fotbal, což bylo správné rozhodnutí jak se později ukázalo.

Turnaj se rozjel prvním zápasem, ve kterém se představilo ,,sedm statečných“ v čele s brankářem Tomášem Homolou za domácí FC TVD Slavičín proti SV Bojkovice. Průběh zápasu byl naprosto stejný jako v předchozím kole satelitu ve Valašských Kloboukách, kdy jsme po rohovém kopu v prvních minutách prohrávali s Bojkovicemi 1:O. Naši kluci trpělivě čekali na svoji příležitost a po brankách J.Šustka a A.Gerycha výsledek otočili na 2:1. Byl to dobrý odrazový můstek do dalšího průběhu fotbalového soupeření. V následujícím zápase jsme nastoupili proti přípravce FC ELSEREMO Brumov. Předvedli jsme solidní výkon a po dvou brankách M. Botha a po jedné brance J.Šustka, A.Gerycha jsme vyhráli 4:0. Ve třetím zápase mladší přípravka Slavičína bojovala o další body se Spartakem Val. Klobouky a byl to jediný zápas, kde nepanovala z naší strany spokojenost s předvedeným výkonem, ale i přes to všechno jsme vyhráli.Výhru zařídil jediným golem J.Šustek. V předposledním zápase na nás čekala překážka v podobě výborně hrajícího týmu přípravky Uh.Brodu. Vzájemné zápasy mezi námi byly tři remízy a navíc Uh.Brod nepoznal v předchozích třech kolech satelitu jak chutná prohra. Na čtvrtý pokus se nám podařilo kluky z Brodu přehrát v poměru 3:1. Výhru vystřelili M.Both a dvakrát se trefil J.Šustek. V posledním fotbalovém vystoupení jsme odehráli proti SK Vizovicím, kteří předváděli podobnou hru jako naši kluci a navíc ztratili pouze dva body za celý turnaj, takže případná výhra nad naší přípravkou je mohla vystřelit na první místo turnaje u nás. Fotbalové finále turnaje přípravek mezi SK Vizovice a FC TVD Slavičín vyhráli naši kluci v poměru 4:0 po brankách A.Gerycha,J.Šustka,M.Botha a J.Vaculi.

Mladší přípravka Slavičína předvedla na domácím turnaji při absenci poloviny hráčů z důvodů chřipkové epidemie kvalitní výkon. Vítězné tažení v domácím turnaji nás vyneslo na průběžné první místo po čtyřech kolech s náskokem 6 bodů. Dále jsme získali jako jediný tým zimního satelitu maximální počet bodů v jednom kole turnaje. Další kolo satelitního turnaje pokračuje v Luhačovicích dne 10.3.2018. Po všech dosažených výsledcích chceme zůstat pevně nohama na zemi a do konce sezony v tichosti pokračovat v započaté práci.

Závěrem chceme poděkovat všem rodičům kluků mladší přípravky, kteří zajistili úspěšný průběh domácího turnaje a v neposlední řadě aktivní pomoci při řešení nečekaných problému v průběhu turnaje. Děkujeme!

trenéři Tibor Šustek a Ivan Gerych

Výsledky

FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 2:1 Bojkovice SK SV Bojkovice
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 4:0 FC Elseremo Brumov
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 1:0 TJ Spartak Valašské Klobouky
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 3:1 ČSK Uherský Brod
FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 4:0 SK Vizovice SK Vizovice

 

Tabulka turnaje ve Slavičíně

Poř. Tým V R P S B
1. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 5 0 0 14:2 15
2. SK Vizovice SK Vizovice 3 1 1 8:7 10
3. ČSK Uherský Brod 2 2 1 11:5 8
4. Bojkovice SK SV Bojkovice 1 1 3 7:6 4
5. TJ Spartak Valašské Klobouky 1 0 4 2:14 3
6. FC ELSEREMO Brumov 1 0 4 1:9 3

 

Celková tabulka turnaje po 4. kole

Poř. Tým V R P S B
1. FC TVD Slavičín FC TVD Slavičín 16 3 1 46:14 51
2. ČSK Uherský Brod 13 6 1 43:13 45
3. Bojkovice SK SV Bojkovice 9 3 8 39:25 30
4. SK Vizovice SK Vizovice 7 3 10 23:32 24
5. FC ELSEREMO Brumov 4 3 13 18:37 15
6. TJ Spartak Valašské Klobouky 1 2 17 7:55 5