Dvoubrankové vedení nám nestačilo. Se zlínskou juniorkou jsme se rozešli nerozhodně

/UT Hrádek/ Fanoušci si museli přijít na své! Včera jsme odehráli utkání proti zlínské juniorce a k vidění bylo 6 branek. I díky vyrovnávací brance Pavla Elšíka ke konci utkání jsme se rozešli se soupeřem nerozhodně.

FC TVD Slavičín

3:3 (2:0)

Branky: Vaculík, Juřica, Elšík
Sestava FC TVD Slavičín
1. poločas: Vypušťák – O. Šebák, Goňa, T. Švach, Kocián – P. Švach, Elšík, Zvoníček, Juřica – Vaculík, Kříž
2. poločas: Talčík – Goňa, Fojtík, Šťastný, Salajka – L. Šebák, Elšík, Kocián, Juřica – Fojtů, Vaculík

Pozápasové komentáře

,,Dokud jsme plnili to, co jsme měli a byli vysoko postavení, tak to bylo dobré. Ovšem když jsme začali hluboko couvat, tak soupeř získával navrch a my jsme propadali, ale i přesto se nám podařilo vstřelit 2 branky. První poločas byl z naší strany dobrý,“ popisoval průběh první půle trenér Prešnajder a pokračuje s hodnocením druhé. ,,Ve druhém poločase bylo z naší strany dobrých pouze 20 minut. Potom jsme přestali zachytávat náběhy za naši obranu, vyklidili střed pole, což bylo zřejmě tím, že nám docházeli síly. Soupeř zápas otočil ve svůj prospěch, ale díky hrubé chybě hostujícího obránce nakonec Pavel Elšík krásně vyrovnal. Jinak si myslím, že utkání splnilo účel, co se od přípravného utkání očekává, bylo to hlavně kondiční,“ zakončil své hodnocení kouč.

,,Po dnešním zápase musím být hodně kritický. Byli jsme velmi nepřesní, tvořili jsme velké množství systémových chyb. Vůbec se nám utkání nepovedlo. Prakticky můžu být spokojený jen s 15 minutovou pasáží uprostřed druhého poločasu. Nejvíce jsem postrádal koncentraci. Byl to nesoustředěný výkon. Na druhou stranu musím ocenit Slavičín, hlavně v prvním poločase podali velmi dobrý taktický výkon. Odměnou byla hlavně druhá branka domácích. To jsem musel i já zatleskat,“ zhodnotil zápas hostující trenér zlínské juniorky Jan Jelínek.

Napsali o nás

Juniorka remizovala se Slavičínem – www.fcfastavzlin.cz

Fotogalerie