Vítězná série skončila. Doma jsme nestačili na Mladcovou

/Slavičín/ V dalším domácím utkání hostila slavičínská rezerva velmi ambiciozní a zkušený tým Mladcové, který okupuje horní patra tabulky. Domácí sice mohli posílit fluktuanty z áčka, ti ale měli v nohách těžké utkání a navíc základní osa béčka se totálně rozpadla.

FC TVD Slavičín

0:1 (0:0)

Sestava FC TVD Slavičín
Talčík – Ondruš, Bureš, Švach T., Floreš – Kalík, Školník, Horáček, Zvoníček, Bartoš – Fojtů
Střídali: Šmotek, Zámečník L.

Zápasový komentář

Od prvních minut bylo znát, že na sebe narazili dva fotbalově vyzrálé týmy. V úvodní půlhodince ani jeden ze soupeřů nedovolil výraznější ohrožení vlastní branky, až v závěru poločasu se na obou stranách objevily náznaky nebezpečných útoků.

Do druhé půle vstoupili domácí lépe a dostali se do několika nebezpečných útoků, ale k výraznějšímu ohrožení branky hostí nedošlo. Výjimkou je až únik Školníka, který šel sám na hostujícího brankáře, který jeho střelu bravurně zlikvidoval. A tak hosté trestali, když domácí nejprve po špatném odkopu z hloubi šestnáctky namazali hostujícímu Lošťákovi, který orazítkoval tyč a o chvilku později opět po hrubé chybě ve středu pole pronikl před vynikajícího Talčíka hostující Beránek a nedal domácímu brankáři šanci. Domácí po té otevřeli hru a tlačili se do pokutového území, ale veškerá snaha byla marná, a tak body odváží Mladcová.

Pozápasový komentář

,,Do obrovské marodky nám ještě navíc vstoupily i osobní překážky a tak proti minulému utkání nastupovalo v základní sestavě 9 nových hráčů!!! Kluci z áčka nám přišli pomoct, ale únava z odpoledního zápasu předchozího dne byla znát. To platilo i pro dorostence, kteří za nás nastoupili, a proto jsem neočekával žádné zázraky. Přesto bylo utkání zcela vyrovnané, ale hosté měli větší „hlad“ po vstřelení branky, kdy byli agresivnější a důraznější. Celkově by asi odpovídala remíza, ale rozhodla naše chyba v defenzivě,“ zhodnotil příčinu prohraného zápasu trenér Jiří Váňa.