Dorost i v třetím zápase bodoval naplno

/Kunovice/ První venkovní výhra se pro naše dorostence nerodila jednoduše. Již v 3. minutě jsme prohrávali a nebýt výborného výkonu brankáře Gergely mohl být rozdíl ještě výraznější. Díky třem gólům v závěru prvního poločasu jsme však zápas otočili a dokázali jej dotáhnou do vítězného konce.

2:3 (1:3)

Branky: J. Fojtů, L. Šebák, D. Zvoníček
Sestava FC TVD Slavičín
Gergela – Miklas, Blažek, Ondruš, Staněk – Šmotek, Zámečník L., Zvoníček, Šebák, Zámečník L. – Fojtů
Střídali: Janků, Vrba, Častulík, Fiodor

Pozápasový komentář

„Vzhledem k tomu, že jsme s Kunovicemi hráli před nedávnem přátelské utkání, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. To se také potvrdilo. Přestože jsme kluky upozorňovali na to, aby si dali pozor na začátek zápasu a vstoupili do něj aktivně, stal se pravý opak a už ve 3. minutě jsme prohrávali 1:0. Navíc měl soupeř několik dalších příležitostí, při kterých nás skvělými zákroky podržel brankář Gergela. Od 25. minuty se však obraz hry naprosto změnil a po krásných akcích jsme během pár minut dokázali nepříznivý výsledek otočit. Přestože byl druhý poločas oboustraně opatrnější, měli jsme několik slibných brejkových situací, ze kterých jsme mohli definitivně potvrdit naše vítězství. Na druhou stranu ani soupeř nesložil zbraně a vypracoval si zajimavé příležitosti, kdy tu největší v závěru utkání zneškodnil výborný Gergela“, zhodnotil třetí vítězné utkání trenér Petr Švach.