Naše rezerva nezvládla domácí duel proti Lužkovicím

/UT Hrádek/ Po minulém nezdaru v Malenovicích chtělo naše béčko odčinit porážku a spravit si chuť na Lužkovicích. Průběh utkání se nesl ve znamení našich barev, ale bohužel pro nás jsme šance zahazovali. Ve druhém poločase tak udeřili hosté a odvezli si všechny body.

FC TVD Slavičín

0:1 (0:0)

Sestava FC TVD Slavičín
Kuja – Ondruš, Fojtík, Bureš, Blažek – Šebák L., Sochora, Zvoníček, Plšek, Bartoš – Šmotek
Střídali: Zámečník

Zápasový komentář

Od úvodních minut se mladíci snažili, kdy si je dirigovala zkušená stoperská dvojice. Vytvořili si celou řadu šancí, ale nemohli překonat hostujícího brankáře. Hosté od počátku jen bránili a čekali na brejky. Domácí bránu za celé utkání ohrozili pouze ojediněle. Rezerva Slavičína přes veškerou snahu branku nevstřelila a tak přišel trest, když po velmi sporném zákroku byl nařízen trestný kop z hranice 16tky a hosté šťastně vstřelili branku. Přes veškerou snahu a spoustu příležitostí se domácím branku vstřelit nepodařilo, a tak zisk prvních podzimních bodů se odkládá.

Pozápasový komentář

,,Chybí nám zatím několik hráčů a tak jsem musel povolat dorostence. Ti se sice snažili, ale chybí nám střelecké štěstí, a tak jsme opět prohráli. Nikdy se nevyjadřuji k výkonu rozhodčího, ale tentokrát musím učinit výjimku. Co předvedl v utkání hlavní arbitr Štěpánek nemá obdoby a výrazně tak ovlivnil vývoj utkání, když daroval hostům trestný kop z hranice pokutového území, ze kterého vstřelili jedinou branku utkání a o chvíli později neodpískal jednoznačný pokutový kop pro domácí po zcela zřejmém podkopnutí domácího Plška v pokutovém území obráncem hostí. Nemůžeme se pak divit, že takto vedené utkání končilo velkou potyčkou ve vápně hostí a vyvrcholilo udeřením hostujícího brankáře do domácího hráče v přerušené hře přímo před zraky rozhodčího, který vše vyřešil udělením žluté karty. Týmu nemohu vytknout snahu, ale chyběla kvalita, klid v zakončení a taky trochu štěstí,“ shrnul utkání a výkon rozhodčího trenér Jiří Váňa.

Fotogalerie