V generálce jsme podlehli třetiligovému Hulínu

/Hulín/ V sobotní generálce jsme se utkali s třetiligovým Hulínem. Na jeho výborně připraveném trávníku byl k vidění velice slušný fotbal, kdy první poločas jsme vyhráli, ale po přestávce domácí otočili zápas ve svůj prospěch.

3:2 (0:1)

Branky: Pastorek, Školník
Vypušťák – Goňa, Kocián, T. Švach, Mezírka – Juřica, Školník, Elšík, Horáček, Pastorek – Šťastný
Střídali: Talčík, Salajka, Zvoníček, Fojtů, Bartoš

,,Prvních 25 minut z naší strany bylo super. Dá se říct, že jsme byli daleko více na balónu než soupeř, ale pak jsme se zbytečným nedostupováním dostali pod tlak, kdy soupeř kopal 7 rohu v 9 minutách a každá standardní situace smrděla gólem. Paradoxně jsme z toho jednou vyjeli a díky tomu poločas vyhráli 1:0. Druhý poločas už jsme neplnili to, co měli, nedostupovali a už to bylo takové rozhárané, kdy se projevila kvalita Hulína, který zápas otočil ve svůj prospěch,“ shrnul sobotní dopolední utkání v Hulíně trenér Pavel Prešnajder.