Dorostenci nenavázali na výkon z Luhačovic. Doma podlehli Hluku


/UT Hrádek/ V sobotu dopoledne přivítali naši dorostenci na umělce v Hrádku silný celek z Hluku. Ti, povzbuzeni dobrým výsledkem z posledního utkání, chtěli pokračovat na vítězné vlně. Po slušném prvním poločase však nezvládli druhý, a tak přenechali všechny body Hluku.

FC TVD Slavičín

1:3 (1:1)

Branky: Zámečník Lukáš I.
Sestava FC TVD Slavičín
Jurša – Šebák O., Ondruš, Floreš, Miklas – Šebák L., Šmotek, Blažek, Zámečník I., Huťa – Havlín
Náhradníci: Častulík R.

Zápasový komentář

Vstup do zápasu se jim povedl, když už ve 2. minutě po pěkné akci na pravé straně hřiště a centru Lukáše Šebáka s ledovým klidem míč do brány uklidil Lukáš Zámečník. Záhy však přebrali iniciativu hosté a za deset minut stav utkání srovnali po standardní situaci. Jejich tlak sílil, byla k vidění řada rohových kopů jdoucích po sobě, avšak domácí dorostenci tento tlak ustáli a naopak dvakrát měli blízko ke vstřelení gólu. Poprvé se po krásně střele Ondruše z přímého kopu vyznamenal gólman hostí a za pět minut poté Floreš nastřelil hlavou po rohovém kopu břevno. Do kabin se tak oba celky rozešli smírně.

Na začátku druhé půle bylo na hráčích hostí vidět, že dostali jasné instrukce od trenéra, a to stupňovat svůj tlak. Výsledkem byly dva slepené góly do naší sítě v 53. a 54. minutě, oba po individuálních chybách našich hráčů. Dalo by se říci, že tato pasáž zápasu rozhodla o konečném výsledku. V závěru zápasu jsme se snažili alespoň snížit stav utkání, ale náš tlak bohužel, i přes snahu našich dorostenců, nevedl ke vstřelení gólu.

Pozápasový komentář

,,V dnešním zápase jsme doma přivítali velmi kvalitního soupeře s ročníkově staršími dorostenci a tato skutečnost byla na hřišti znát. Naši kluci byli nedůrazní zejména v osobních soubojích. Náš výkon ovšem nebyl úplně špatný, dostali jsme se brzy do vedení, které jsme ovšem nedokázali udržet. Všechny tři branky do naší sítě padly po hrubých neomluvitelných individuálních chybách, na což bohužel hřešíme celou sezonu,“ vyjmenoval hlavní příčinu trápení dorostenců asistent trenéra Dominik Plšek.