Po bezkrevném výkonu jsme z Vrchoviny nedovezli ani bod

/Vrchovina/ Tak toto se nepovedlo. Na zápas proti Vrchovině budeme chtít rychle zapomenout. Bohužel nám nic nevycházelo, a když už to vypadalo, že si odvezeme bod, tak domácí udeřili z dlouhého nákopu, který propadl až do brány.

1:0 (0:0)

FC TVD Slavičín
Sestava FC TVD Slavičín
Vypušťák – Kocián, Elšík, Lukaštík, Mezírka – Zvoníček, Školník,Horáček, Kalus – P. Švach, Kříž
Střídali: Goňa, Salajka

Pozápasové komentáře

,,Vrchovina se zachraňuje a na hřišti nechala všechno. My jsme do utkání vstoupili vlažně a domácí byli po celé utkání lepším týmem. Nás trápila hlavně ofenziva, kde jsme si nedokázali skoro nic vytvořit a ohrozit tak branku soupeře. Gól v 90.minutě byl vyvrcholením tlaku domácích, nicméně my jsme si to měli pohlídat a ne si nechat takhle ten bod ujít,“ popisuje průběh utkání brankář Stanislav Vypušťák.

,,Jak nás přehrála Vrchovina, tak nás málokdo přehrál. Od začátku utkání šli domácí do toho víc, chtěli vyhrát. Hráli hodně tvrdě, ale takhle se hraje o záchranu. My jsme se k ničemu nedostali kromě jedné pološance a to je málo. Jsem z takového výkonu hodně zklamaný. Jedeme 3 hodiny a pak předvedeme to, co jsme předvedli,“ kroutí hlavou nad nedělním výkonem Petr Švach.

Fotogalerie