V generálce jsme remizovali se zlínským béčkem

/UT Hrádek/ Nezvykle v pátek jsme odehráli generálku proti zlínskému béčku. První poločas vyzněl lépe pro hosty, ale ve druhém se naše hra zlepšila a dokázali jsme vyrovnat. V kvalitním utkání jsme tak remizovali a rozešli se s hosty smírně.

FC TVD Slavičín

2:2 (1:2)

Branky: P. Švach, Šindler
Sestava FC TVD Slavičín
1. poločas: Jelínek – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Školník, Goňa, Zvoníček, Horáček – Kříž
Střídali: Vypušťák, Šindler, Salajka, Bartoš

Pozápasové komentáře:

,,Dnes viděli diváci pěkné, dramatické utkání. My jsme do zápasu nevstoupili dobře. Chyběl nám pohyb, nasazení a nedokázali jsme se dostat ke své hře, kdy nás soupeř prvních 30 minut přehrával. Poté jsme zápas herně vyrovnali a druhý poločas byli lepším týmem. Dokázali jsme vyrovnat a k tomu si vytvořit spoustu gólových příležitostí, takže k vítězství nám nakonec chyběl i kousek štěstí,“ ohodnotil utkání asistent trenéra Petr Lysáček.

K zápasu se vyjádřil i trenér hostujícího celku Jan Jelínek. ,,V první půli jsme si dokázali plnit povinnosti. Hráli jsme aktivně, doráželi jsme soupeře a odměnou byly dva vstřelené góly. Ve druhé půli naopak domácí zvýšili aktivitu. Nám jakoby docházely síly a Slavičín zaslouženě vyrovnal. Myslím, že dělba bodů je spravedlivá a přihlížející diváci viděli hru ve vysokém tempu.“

Fotogalerie