Naše rezerva remizovala v kvalitním utkání s Bojkovicemi

/UT Hrádek/ Naše rezerva nastoupila proti Bojkovicím, které hrají o třídu výše. Na hřišti to ale nebylo znát a většinu prvního poločasu jsme byli lepším soupeřem, kdy jsme zaslouženě vedli. V konečném důsledku utkání skončilo nerozhodně.

3:3 (2:1)

Branky: M. Švach ml., Kovář, Pekárek
Vypušťák – Šindler, Fojtík, Sochora, Kalík – Havlín, M. Švach st., M. Švach ml., Zvoníček, Bartoš – Pekárek
Střídali: Kovář, Šebák O.

Na hřišti nebylo znát, že jsme nastoupili proti soupeři z vyšší třídy. Byli jsme silnější na míči i agresivnější a převahu jsme vyjádřili 2 brankami. V samotném závěru poločasu jsme zbytečně začali diskutovat na hřišti se soupeřem i rozhodčím a díky naší nekázni  jsme obdrželi kontaktní gól. Ve druhé půli jsme se opět zpočátku nekoncentrovali na hru, soupeř nás začal přehrávat a  2 brankami se ujal vedení 2-3. Následně jsme přeorganizovali naši hru na několika postech a náš projev se opět zlepšil, což vyústilo vyrovnáním na 3 – 3. Celkově  mělo utkání dobré tempo i kvalitu a splnilo naše očekávání.