Díky zlepšené druhé půli náš dorost vybojoval remízu s Viganticemi

/UT Hrádek/ V sobotu 18. 2. 2017 sehráli slavičínští dorostenci svůj druhý přátelský zápas. Soupeřem jim byl lídr krajské skupiny A – dorost z Vigantic. Zejména díky zlepšené druhé půli se náš dorost rozešel s hosty remízou.

2:2 (0:1)

Branky: 2xHavlín
Gergela – Ondruš, Floreš, Častulík R., Šebák O. – Šmotek, Vrba, Fojtů, Švadleňák, Staněk – Janků
Střídali: Jurša, Svoboda, Častulík F., Havlín

V prvním poločase se dorostenci Vigantic prezentovali ve velmi dobrém světle a zaslouženě byli ve vedení. Soupeř byl lepší na míči i v osobních soubojích. Domácí obraně soupeř dělal místy velké problémy. Ve druhé půli se naši kluci zvedli jak herně, tak v bojovnosti. Začali lépe kombinovat a využívat více záložní řadu. Zlepšila se i obranná hra. Tuto aktivitu jsme dokázali zužitkovat a vyrovnali jsme z 0:2 na 2:2. Obě naše branky vstřelil Štěpán Havlín.

,,Kluci si zaslouží pochvalu hlavně za hru předvedenou ve druhém poločase, kdy dokázali vše týmově zlepšit. Kluci se zápas od zápasu zlepšují a doufáme, že si nabírající formu přenesou do jarní části,“ vyslovuje své přání nový člen realizačního týmu Zdeněk Kupčík.