Venku se momentálně béčku nedaří. Prohrálo v Lužkovicích

Lukov podzim 16

/Lužkovice/ Náš B-tým hostoval v předposledním utkání na horké půdě Lužkovic, které v posledních pěti kolech zaznamenali značné herní i výsledkové zlepšení.

1:0 (1:0)

FC TVD Slavičín
Sestava FC TVD Slavičín
Vypušťák – Šindler, Sochora, Ondruš, Both – Bartoš, M. Švach ml., M. Švach st.,  Zvoníček, Neuman,  Žáček
Náhradníci: Floreš, Šebák O.

Zápasový komentář:

Od počátku utkání bylo jasno o jeho vývoji, jelikož terén znemožnil hrát kvalitní fotbal, a tak se pouze nakopávalo a bojovalo v osobních soubojích, kde měl ve velké míře hlavní slovo rozhodčí, který mnoho situací posuzoval řekněme neobvykle. Situace vyvrcholila ve 23. minutě, kdy byla proti našemu týmu nařízena penalta za zákrok, který je zcela jasně v pravidlech formulován jako dovolený, nicméně hlavní vše posoudil jinak. Domácí se ujali vedení 1–0 a v podstatě bylo po fotbale úplně. Dvakrát jsme se sice dostali do brejku, ale naši mladíci se šancí zalekli.

Ve druhé půli jsme se pokusili o nějaké náznaky kombinací, ale ve většině případů vše končilo na „zabetonované šestnácce“, i když jim v závěru došly síly a náš tlak se zvýšil, nedokázali jsme domácího brankáře výrazně ohrozit ani překonat, a tak hubené vedení domácí uhájili.

Pozápasový komentář:

,,Věděl jsem, že utkání bude těžké, jelikož Lužkovice jsou doma velmi silné a vyhovuje jim menší hřiště. To ale bylo navíc zcela rozbité, jelikož se na něm hrála ve dvou dnech 4 utkání, a tak se nehrál fotbal, ale překopávaná, což nám nevyhovovalo. Nehráli jsme tentokrát moc dobře a málo se tlačili do útoku. Přesto jsme mohli při troše štěstí bodovat, ale to jsme tentokrát neměli,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Váňa.