/Holešov/ Série se podařila zlomit! Naši dorostenci na půdě Holešova získali cenné tři body a protrhli tak sérii nezdarů.

0:3 (0:2)

Branky: Zvoníček z pen., Zámečník, Ondruš
Jurša – Kovář, Floreš, Šebák O., Miklas – Švadleňák, Šmotek, Zvoníček, Zámečník – Ondruš, Šebák L.
Střídali: Janků, Častulík J., Fojtů, Fiodor

,,Konečně se našim dorostencům podařilo získat plný bodový zisk. Je to o to cennější, že jsme dovezli body z venku. V prvním poločase jsme jasně dominovali na hřišti. Z našeho náporu vznikla penalta po faulu na Ondruše, kterou s přehledem proměnil Zvoníček. Do poločasu se nám ještě podařilo vstřelit gól, když si tváří v tvář gólmanovi poradil Zámečník. Ve druhé půli jsme si pohlídali vítězství a navíc jsme ještě proměnili jednu z mnoha šancí, kdy v 81. minutě zvýšil na 3:0 Filip Ondruš. Herně to stále ještě nebylo nejlepší, ale důležité je, že jsme konečně získali body a to klukům rozhodně po psychické stránce pomůže,“ okomentoval utkání spokojeně asistent trenéra Dominik Plšek.

Holešov – Slavičín – zdroj: Michaela Maňasová